Угорський телеканал, який працює на Закарпатті, назвав Крим російським - реакція МЗС

Угорський телеканал, який працює на Закарпатті, назвав Крим російським – реакція МЗС

Відомий угорський телеканал новин “M1”, який транслюється у тому числі й на Закарпатті, вільно знімає сюжети в окупованому Криму, який позначає частиною території Росії.

Так, нещодавно у матеріалах постійної рубрики новин «Kommentár Nélkül» (Без коментарів – угорською – ред.) журналісти угорського телеканалу М1 відзняли сюжет про нашестя медуз на узбережжя Азовського моря з боку півострова Крим. У короткому відеоролику «Без коментарів» показують сотні медуз на узбережжі та мілині, а також співробітників лабораторії, які, ймовірно, вивчають вид та характер поведінки морських тварин – інформує Закарпаття онлайн.

Опис під відео «Krím-Félsziget, Oroszország – 2019. November 27.» перекладається на українську як «Півострів Крим, Росія – 2019. Листопад 27.». Сюжет транслювали 29 листопада, а відзнятий він був 27 листопада, ймовірно, десь на території окупованого Криму.

Читати також:  Комітет Генасамблеї ООН ухвалив нову резолюцію щодо Криму

Сюжет рубрики «Без коментарів» був оприлюднений також на інтернет-платформі новин Mediaklikk.hu, а також на Facebook-сторінці телеканалу M1.

Отже, не дивлячись на те, що офіційний Будапешт постійно висловлює підтримку територіальній цілісності і незалежності України, потужний проурядовий інформаційний ресурс показує на всю країну, кому «належить» півострів Крим, який вже п’ятий рік окупований Російською Федерацією.

Medúzák az Azovi-tenger partján

Medúzák az Azovi-tenger partján

Опубліковано M1 Четвер, 28 листопада 2019 р.

Посольство України в Угорщині звернулося до угорського телеканалу М1 з вимогою виправити напис у відеосюжеті.

Читати також:  Росія ще не передала захоплені українські кораблі - журналіст

Про це повідомляється на сторінці посольства у мережі Facebook.

“У зв’язку з появою на центральному угорському телеканалі М1 відеосюжету, в якому Крим позначено територією РФ, Посольство звернулося до телеканалу та до Міністерства зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини з вимогою щодо виправлення напису. Ми щиро сподіваємося, що зазначний випадок є прикрим непорозумінням, а не свідомою дією, враховуючи постійну і чітку підтримку Угорщиною територіальної цілісності України. Водночас ми не можемо залишати такі помилки без реагування.”, – зазначається у дописі.

У Посольстві очікують, що напис на відео, яке можна і зараз знайти в інтернеті, буде виправлений відповідно до міжнародного права та офіційної позиції Угорщини. Та розраховують, що в подальшому подібні випадки не повторюватимуться.

Коментувати

267 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up