Західна ліга сміху допомагає молоді подолати комплекси - Сергій Дзядик (відео)

Західна ліга сміху допомагає молоді подолати комплекси – Сергій Дзядик (відео)

3 грудня у Рівному відбувся фінал Західної ліги сміху, а 4 грудня у Львові – Зимовий кубок Західної ліги сміху.

Сергій Дзядик директор Західної ліги сміху Львів – Рівне підвів підсумки гумористичного року для Західної України у коментарі ІА Syla.News.

У фіналі змагалися 4 команди: «Нічого страшного» (м. Київ),  «У активному пошуку» (м. Тернопіль), «0688355055» м. Львів, «Дуракам закон не писаний» м. Ніжин.

Перемогу святкував колектив із Тернополя. «У активному пошуку» стали командою переможцем, яка підняла над своєю головою кубок Західної ліги сміху. До слова, конкурс проводився вперше.

Читати також:  «Західна ліга сміху»: як відбуватиметься перший сезон

На Зимовому кубку Західної ліги сміху у Львові взяли участь рівненські фіналісти а також наступні команди: «Кипарис»  (м. Львів”, «Нічого страшного» (жіноча збірна), «Дикі гуцули» (м. Коломия), «СМТ» (м. Полтава).

Полтавчани здобули впевнену перемогу.

Сергій Дзядик зазначив, що всі згадані команди за рік дуже виросли. Він припускає, що деякі з них, можливо, будуть брати участь у телевізійному проєкті Ліги сміху.

Він також запросив молоді команди із нашого регіону взяти участь у фестивалі Західної ліги сміху, що відбудеться в кінці лютого – на початку березня 2020 року.

Читати також:  У Львові створюють свою «Західну лігу сміху»

Організатор розповів, що влітку планували провести Літній кубок Західної ліги сміху на Шацьких озерах (Волинська область – ред.), але це не вдалося реалізувати.

«Цей рік був неочікувано виборчим, і вся країна в липні була зайнята президентськими виборами», – каже Сергій Дзядик.

Він додав, що Західна ліга сміху допомагає учням та студентам побороти власні комплекси. І що це своєрідна «школа життя, яка допомагає зрозуміти, що ти хочеш від нього і як розставити в ньому чіткі пріоритети».

1054 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up