Андрій Садовий

Суд скасував грошову заставу для Садового

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду розглянула та частково задовільнила скаргу міського голови Львова Андрія Садового на запобіжний захід у вигляді застави в 1 мільйон 56 тисяч 550 гривень.

Про це передає телеканал новин “24”.

“Згідно з рішенням колегії суддів, ухвалу Вищого антикорупційного суду щодо застави скасовано. Натомість Апеляційна палата постановила нову ухвалу. Таким чином, до Садового застосовано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання”, – йдеться у повідомленні.

Читати також:  Куди зникають гроші Львова?

Крім того, Садовий повинен прибувати до прокурорів і слідчих за кожною вимогою та утримуватися від спілкування зі свідками щодо обставин кримінального провадження.

Сам мер Львова заявив, що визнає рішення суду та вважає його об’єктивним.

“Я сприймаю це рішення. Воно відповідає здоровому глузду. Я є зацікавленим, щоб ця справа була максимально публічною та щоб інвестори не мали тих проблем, які сьогодні мають в нашій країні. Антикорупційний суд прийняв об’єктивне рішення”, – заявив Садовий.

Читати також:  «Вибори «П» - про «нечисть», Парубія, волосся Садового, Ляшка, Олега Винника та Міністерство культури

Термін дії покладених обов’язків – до 20 січня 2020 року. Якщо львівський міський голова їх не виконуватиме, до нього можуть застосувати жорсткіший запобіжний захід.

Коментувати

182 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up