Антон Дробович

Інститут національної пам’яті очолив знавець насолод

Ексдиректор Українського інституту національної пам’яті, віднедавна народний депутат Володимир В’ятрович негативно висловився щодо свого наступника Антона Дробовича на попередній посаді.

За його словами, фахових знань нового директора недостатньо, аби очолювати таке відомство. Відповідний пост він опублікував на своїй сторінці у Facebook.

“Фахівець із гедонізму очолить Український інститут національної пам’яті? Участь Антона Дробовича у фінансованому російськими олігархами проєкті вже є підставою для занепокоєння долею Інституту”, – написав В’ятрович.

Читати також:  Призначено керівника Інституту національної пам'яті

Також він прикріпив до свого посту скріншот із “творчим доробком” Дробовича як науковця.

“Що з переліченої бібліографії свідчить про достатній фаховий рівень і розуміння політики національної пам’яті чи історії України?” – поцікавився В’ятрович.

Нагадаємо, що гедонізм – це напрям у етиці, згідно з яким ціннісним критерієм моралі визнається задоволення, тобто насолода, або ж уникнення страждань.

Читати також:  Моравецький записав відеоролик про мету скандального закону, що забороняє "бандерівську ідеологію"

3 грудня у Верховній Раді колишній директор Інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович склав присягу народного депутата.

4 грудня Кабінет міністрів України призначив новим керівником Українського інституту національної пам’яті Антона Дробовича.

Новий глава Інституту нацпам’яті Антон Дробович задекларував дві квартири. Про це стало відомо з його декларації про доходи за 2018 рік.

863 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up