Архієпископ РПЦ прихильникам святкування Різдва 25 грудня: “Пососітє”

Архієпископ РПЦ прихильникам святкування Різдва 25 грудня: “Пососітє”

Цими вихідними у Почаєві активісти Української Галицької партії Тернопільщини проводили збір підписів за святкування Різдва разом зі всім світом – 25 грудня.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ. Враженнями від акції вони поділились на своїй офіційній сторінці у Facebook.

«Всі вихідні ми провели у Почаєві. Спілкувалися з людьми, пояснювали про Різдво 25 грудня, ділилися думками та підкріплювали це фактами. І знаєте що? Люди нас чули, радо сприймали і активно долучалися до обговорення. Це перемога! Бо ж розумієте специфіку регіону, де все ще досі церква МП», – пишуть ініціатори акції.

Вони відзначають, що хвилювання увсе ж було присутнє через специфіку регіону.

Читати також:  Із центру Тернополя за ніч зникла новорічна ялинка

«А ви тримали за нас сьогодні кулачки? Бо ми сьогодні у Почаєві! Збирали підписи за Різдво зі світом! Трохи хвилювалися через специфіку цього регіону. Але все добре. Люди відкриті, готові спілкуватися, підписуються за спільну дату святкування Різдва. Ми пропонуємо дискусію про Різдво і в Почаєві. Хоч тут свої особливості, і територіальні, і релігійні, але нам важливо чути думку людей», – повідомляють активісти.

Втім, позитивну репутацію мешканців Почаєва як завжди «підмочило» духовенство РПЦ в Україні (УПЦ МП). Цього разу в’їдливим коментарем із вульгарними натяками на адресу прихильників святкування Різдва 25 січня відзначився ректор Почаївської семінарії РПЦ архієпископ Шумський Іов.

Читати також:  На Тернопільщині судитимуть жінку, дочка якої жебракувала біля Почаївської лаври

Своє «Різдвяне послання» владика розмістив на сторінці у Facebook: «…слышал после всенощной, что там какая-то «партия гуцулов» агитировала, чтобы у нас все было не так, как у москалей… Хочется послать их по-доброму на их родные полонины сосать родные смерички та в трембиты дуть…», – написав ректор.

Станом на сьогодні пост ректора видалений із Facebook.

Керівник партії у Тернополі Іван Кізюк підтвердив цю інформацію журналістам ІА Syla.News, але відзначив, що пост ректора на Facebook не читав.

Коментувати

521 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up