Від початку року у Чернівцях зафіксували понад 300 укусів безпритульними тваринами

Від початку року у Чернівцях зафіксували понад 300 укусів безпритульними тваринами

На 1 листопада від початку року у Чернівцях зафіксовано 307 укусів безпритульними тваринами.

Про це написав керівник Центру стерилізації тварин Артем Жук на своїй сторінці у Facebook, повідомляють Чернівці.Online.

“Всі зафіксовані випадки від початку року, більшість з них — здійснені одними і тими ж самими собаками або зграями. Аналіз і візуалізація допомагає відловити собак і нейтралізувати зграї. На 1 листопада від початку року зафіксовано 307 укусів безпритульними тваринами”, – написав Артем Жук.

Крім того, керівник Центру стерилізації розповів, де проводиться стерилізація.

«Ми виловлюємо собак на стерилізацію, відпрацьовуючи визначені квадрати, на які розділили місто. Почали з гаражних кооперативів і промислових зон. Майже повністю відпрацьовані всі гаражні кооперативи та промислові зони. Всі зони позначаються відповідним кольором для розуміння ситуації по місту», – йдеться в дописі.

Читати також:  ЛКП "Лев" відновило свою роботу після двомісячного карантину

Також він повідомив, що всі заявки наносяться позначками на карту з відповідним кольором — виконано та не виконано. Це допомагає ефективно скласти маршрут, охоплюючи невідпрацьовані ділянки. На сьогодні — до 5 невиконаних заявок. 

Неконтрольована агресія властива собакам, яких купують для забави і не вчать дисципліні.

Також кінологи відзначають, що люди часто нехтують поводками для домашніх вихованців, що несе загрозу для оточуючих. Якщо собака виявиться агресивною, відповідати доведеться господареві.

Читати також:  Не лише друг, а бойовий побратим: собака врятував двох воїнів у зоні АТО

Часто напад на людей безпритульними тваринами зумовлений сказом, яким вони хворіють.

Так всіх котів та собак, які мешкають у Личаківському районі Львова, будуть провакциновані від сказу.

Рішення зумовлено тим, що минулого тижня до приватного будинку у Личаківському районі завітала дика лисиця. Вона почала кидатися на собаку, який охороняв подвір’я. У сутичці з дикою твариною переміг пес. Проте виявилося, що лисиця була хворою на сказ.

Коментувати

145 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up