#ДайтеКвитокЧелендж: у Львові пасажири запустили флешмоб у маршрутках

Ультиматум. Із 1 січня перевізники Львівщини не возитимуть пільговиків

Якщо до 1 січня 2020 року органи місцевої влади не ухвалять рішення щодо монетизації транспортних послуг або ж не виділять кошти з місцевих бюджетів на компенсацію перевізникам для перевезення пасажирів, які мають право на безкоштовний проїзд, то таких клієнтів змусять платити у автобусах на маршрутах приміського та міжміського сполучення Львівської області.

Таке звернення до пасажирів оприлюднила ЛОО ВГО «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників».

Так, перевізники нагадали, що ще у 2017 році Верховна Рада України переклала обов’язок відшкодовувати  за пільговий проїзд пасажирів з державного бюджету на місцеві. Проте кожного року місцеві органи влади стверджують, що у них таких коштів немає. А у 2019 році депутати Львівської обласної ради відмовили автотранспортним підприємствам виділити кошти з обласного бюджету на компенсацію перевезень пільговиків.

Читати також:  12 січня у Львові зміняться схеми руху двох автобусних маршрутів

«Ми не будемо підміняти функції влади та за власний кошт надавати суспільно важливі послуги.  Конституція України захищає абсолютно всіх громадян, але привілеї одних не повинні надаватися за рахунок інших, – говориться у зверненні.

Тож, якщо органи місцевого самоврядування не передбачать у своїх бюджетах на наступний рік компенсацію перевізникам за проїзд пасажирів, які мають право пільгового проїзду, то перевізники відмовлятимуть у праві безоплатного проїзду всім.

Читати також:  З понеділка у Львові скасують безоплатний проїзд

Наразі право безоплатного проїзду у маршрутках Львівської області мають учасники бойових дій, діти-сироти та інваліди з зору і особа, яка їх супроводжує.

972 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up