Стало відомо, скільки може коштувати гектар сільськогосподарської землі на Західній Україні

Стало відомо, скільки може коштувати гектар сільськогосподарської землі на Західній Україні

Експерти вважають, що при визначенні вартості сільськогосподарської землі природно-кліматичний фактор стане одним із важливих. І тоді найдорожчі будуть землі у Центральному і Західному регіонах України.

Крім достатнього рівня вологи, ці регіони відрізняються і великою часткою чорноземів у складі ґрунтів, повідомляє DOM.RIA.

У повідомленні зазначається, що згідно з даними відкритих аукціонів «СЕТАМ» ( державне підприємство, що створено Міністерством юстиції України для сприяння реалізації державної політики у сфері організації примусового виконання рішень судів – ред.) середня стартова ціна ріллі в регіонах України становитиме:

Читати також:  Право оренди землі в Україні можна буде продати через Інтернет

15-30 тис. грн/га – Закарпатська, Рівненська, Волинська, Донецька, Запорізька, Херсонська, Сумська області;

30-40 тис. грн/га – Луганська, Харківська, Тернопільська, Київська, Івано-Франківська, Чернівецька, Житомирська, Одеська, Миколаївська, Львівська області;

45-50 тис. грн/га – Чернігівська, Дніпропетровська області;

50-70 тис. грн/га – Черкаська, Кіровоградська, Полтавська, Вінницька, Хмельницька області.

Експерти попереджають, що в перші кілька років ринок землі буде ринком продавця: охочих продати буде значно більше, ніж покупців.

Читати також:  Селяни обіцяють взяти владу на вила

Раніше ІА Syla.news зверталася за експертною думкою до людини, яка працює на землі – фермера, засновника сімейного господарства «ФайнаBerry» Миколи Стецьківа, щоб він прокоментував закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення».

Цим законом народні депутати скасували з 1 жовтня 2020 року заборону на продаж земель сільськогогосподарського призначення.

Коментувати

266 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up