Робота Лесі Квик

Ніколя Фасіно: Ці роботи гідні виставки в Парижі

Третього грудня у залі музейно-культурного комплексу «Львіварня» відкрилась художня виставка львівських митців Лесі Квик та Василя Флуда.

Леся Квик і Василь Флуд
Леся Квик і Василь Флуд

Якщо Леся Квик представила на виставці свої графіку та живопис, то її чоловік, Василь – авторські дизайнерські меблі.

Такого поєднання художніх робіт, здається, у Львові на виставках ще не практикували. Відтак на подію прийшло чимало художників, друзів і просто шанувальників мистецтва.

Меблі Василя Флуда

Гості з цікавістю оглядали і навіть фотографувалися на дизайнерських меблях – стільцях – Василя Флуда. За словами їх автора, усі вони – різного стилю, виконані з натуральної деревини, і створювалися упродовж останніх років.

Меблі Василя Флуда

Натомість Леся Квик показала велику добірку «свіжої» графіки та живописних полотен.  

Робота Лесі Квик
Леся Квик

Побачене у великій виставковій залі Львівської пивоварні нікого не залишило байдужим. Представлені тут роботи наче генерували в присутніх відчуття радості і піднесення.  

робота Лесі Квик

Художник Ігор Іванів так прокоментував побачене:«На чому б Леся Квик не малювала, навіть на цеглі,  воно буде виглядати супер. Бо уся її творчість – це Квик-styl».  

Читати також:  Львівська мисткиня робить розписи на тканині

робота Лесі Квик
робота Лесі Квик

А іще один гість виставки, Ніколя Фасіно, директор Alliance française de Lviv, зазначив:

-Це дужа цікава виставка. Я знаю Лесю Квик давно. Її роботи виставлялися в офісі нашого «Французького альянсу» у Львові. Теми робіт Лесі наче і не складні. Але у них є дуже багато позитиву і поезії.

Він також додав, що такі роботи заслуговують на те, щоб їх побачили і в Парижі.

Читати також:  Львівська мисткиня робить розписи на тканині

Додамо, що виставка творів Лесі Квик і Василя Флуда у «Львіварні» (вул.. Клепарівська, 18) триватиме до початку лютого 2020 року.

Syla News

707 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up