Наталя Харченко

Львівська прокурорка перевірить поліцію

Прокурор Львівської області Ірина Діденко дала завдання своїм підлеглим перевірити, як працівники поліції Львівщини дотримуються вимог кримінального та кримінально-процесуального законодавства при внесенні до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомостей про вчинені кримінальні правопорушення.

Про це вона повідомила на своїй сторінці у соцмережі.

“Ініціюю позапланову перевірку у поліції. Під час перевірки вивчатиметься наскільки своєчасно та повно поліцейські вносять до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинені на території Львівської області злочини. Нова система оцінки роботи правоохоронців, зокрема, поліції має орієнтуватися на Закон та права людей, а не на відомчу статистику”, – пише вона.

Читати також:  Суд арештував земельну ділянку, на якій депутат Козловський будує багатоповерхівки

Так, за словами Ірини Діденко, дотримання вищеперелічених вимог перебуває на постійному контролі у прокурора області. Тому всі територіальні підрозділи поліції перевірять. А про порушення повідомлять 12 грудня.

Львівська прокурорка перевірить поліцію

Підставою для такого завдання став оприлюднений у соцмережі аудіозапис з наради у Головному управлінні Нацполіції Львівської області, в якому заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області Наталя Харченко забороняє своїм підлеглим вносити до ЄРДР відомості про злочини без її згоди. Пояснює свої вимоги тим, що коли вносять всі відомості, то цим погіршують статистику.

Читати також:  Рекетири зі Львова вимагали у підприємця 208 тисяч гривень

Хоча стаття 214.п.1 Кримінального процесуального кодексу України  вимагає від слідчого або прокурора невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування.

На фото: заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області  Наталя Харченко

786 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up