Укрзалізниця з 2020 року щомісяця підвищуватиме вартість квитків

Укрзалізниця з 2020 року щомісяця підвищуватиме вартість квитків

З 1 березня 2020 року по 31 грудня 2020 року Укрзалізниця щомісяця збільшуватиме тарифи на пасажирські перевезення на 2% в усіх категоріях вагонів, окрім 1-го класу Інтерсіті+.

Про це повідомляє пресслужба АТ “Укрзалізниця”.

“Індексацію тарифів планується здійснювати поетапно – по 2% щомісяця з 1 березня по 31 грудня 2020 року в усіх категоріях вагонів, окрім 1-го класу поїздів Інтерсіті. Таким чином, ціна на квитки зростатиме несуттєво та поступово”, – йдеться у повідомленні.

Загалом від індексації в компанії планують отримати близько 700 млн грн. На ці кошти буде частково профінансована програма з оновлення парку пасажирських вагонів, в рамках якої Укрзалізниця закупить 26 нових пасажирських вагонів та проведе модернізацію ще 40.

Читати також:  Укрзалізницю планують частково приватизувати

Як підкреслюють в Укрзалізниці, пасажирські перевезення є збитковими для компанії і фінансуються за рахунок перехресного субсидування з доходів від вантажних перевезень. Так, за попередніми підрахунками, у 2020 році збитки від пасажирських перевезень можуть сягнути 14,3 млрд грн.

Востаннє Укрзалізниця індексувала тарифи на пасажирські перевезення у 2018 році. Загалом за минулий рік вартість залізничних квитків зросла на 25%.

Читати також:  Укрзалізниця за допомогою дрона викрила крадіжки дизпалива

Раніше повідомлялося, що “Укрзалізниця” планує за рік збудувати євроколію до кордону з Польщею і пустити швидкісні потяги до Кракова, Праги і Відня.

Коментувати

120 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up