Надія Савченко розповіла, хто її кличе заміж - відео

Надія Савченко розповіла, хто її кличе заміж – відео

Колишня народна депутатка Надія Савченко зізналася, що доволі часто отримує пропозиції руки та серця. Щоправда, є одна річ, яка стримує чоловіків.

Як розповіла вона у коментарі Катерині Осадчій, їй пропонують вийти заміж і політики, і бізнесмени, і бандити, і військові, і прості працьовиті хлопці, і навіть будівельники. Як підкреслила Савченко, одним словом, великий набір.

Читати також:  Савченко зібралась у президенти. Як на це відреагували львів'яни?

“Але поки чоловіків стримує лише одне: я ще досі перебуваю під судами, нагадаю, за нібито вчинення терористичного акту. Тому поки ще чоловіки думають, хто зможе розділити зі мною мою досить непросту долю”, – підсумувала Савченко.

Як вже повідомлялося, Надія Савченко, яка балотувалася в окрузі №51 (Донецька область), з низьким результатом програла вибори. На окрузі переміг самовисуванець Олександр Ковальов, який набрав 33% голосів виборців.

Читати також:  Надія Савченко проходить детектор брехні. Допит триває 6 годин

За Савченко проголосували 1,24% виборців, це лише вісім людей.

Коментувати

459 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up