ялинки

Лісгоспи Львівщини продадуть близько мільйона новорічних ялинок

Ялинкові ярмарки у Львові розпочнуть свою роботу 19 грудня. І розташовуватимуться вони в строго визначених місцях.

Сьогодні виконком має надати дозвіл на облаштування ялинкових базарів у 21 локації Львова. Зокрема, по вулиці Волоській у Галицькому районі.

А також ялинкові базари будуть у Залізничному районі по вулиці Є. Патона, 4/1 2, вулиці  С.Петлюри,11 (біля ринку ТзОВ “Любінське сяйво“), на переході між вулицями Чернівецька та Городоцька,  по вулиці Широкій – Я. Гніздовського (біля ринку ТзОВ “Ярмарок“) .

У Личаківському районі:  вулиця Поліська, 2 (біля ринку ТзОВ “Галицьке перехрестя“), вулиця Солодова, 4 (біля ринку ТзОВ “Дари Львівщини“),  вулиця Б. Хмельницького, 120 (біля ринку ТзОВ “Дари Львівщини“).

У Сихівському районі: вулиця Сихівська, 16-А (біля ТзОВ “Замок“), вулиця Стрийська, 57-59 (біля ринку ТзОВ “САТО“ ЛТД), проспект Червоної Калини, 36-40.

У  Франківському районі: вулиця Володимира Великого, 59-В, вулиця Княгині Ольги, 112 (біля ТзОВ “Провесінь Ю. М. М.“), вулиця Наукова, 29 (біля ТзОВ “Фест-Вест“ ЛТД).

Читати також:  Вкрадені з парку ялинки будуть смердіти вдома. Їх обробили "хімією"

У Шевченківському районі: вулиця І. Величковського, 8, вулиця Гайдамацька, 9-А (біля ТЦ “Володар“), вулиця Гетьмана І. Мазепи, 11 – вул. Пилипа Орлика (навпроти ринку ТзОВ “Тополя-1“), вулиця Б. Грінченка, 4-Б (біля ринку ПП “Холм“), вулиця І. Миколайчука, 8 (біля ринку ТзОВ “Фірма “Світлиця-3“), ввулиця Т. Шевченка, 360-364 (біля ринку ФГ “Ярослава“),  проспект. В. Чорновола, 67-А (біля ринку ТзОВ “Старий лицар“ ЛТД).

Всі інші місця, окрім вище зазначених, є незаконними торгівельними майданчиками. І працівники «Муніципальної варти» та поліції мають право штрафувати продавців ялинок за порушення правил торгівлі.

Водночас, як повідомляє Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства, на сьогодні вже під зруб підготовлено 2,8 млн штук хвойних дерев різних пород та різного віку.  Хоча очікується, що лісогосподарства області продадуть один мільйон ялинок. Крім того, можна придбати і ялинки в горщиках.

Читати також:  В окупованому Криму торгують ялинками з Прикарпаття

Середня ціна метру ялинки – 75 гривень. Ялинки у горщиках можна придбати в середньому від 100 гривень (ціни формуються в залежності від породи та розміру).

Також лісники просять львів’ян не купувати контрабандних ялинок. Слід звертати увагу не спеціальні бірки та стовбурах, які свідчитимуть, що цю ялинку вирощено спеціально для новорічних свят. Такі ялинки маркуватимуться самоклейними етикетками та пластмасовими бірками-стяжками.

Спеціальні уніфіковані засоби містять індивідуальний номер та відповідний йому штрих код, який заноситься у Систему електронного обліку деревини. У Системі ЕОД вносяться дані щодо постачальника, його підпорядкованості і форми власності. Перевірка походження ялинки відбувається шляхом введення номеру із уніфікованого засобу, який прикріплений до ялинки, на сайті https://open.ukrforest.com/. Якщо інформація на сайті відсутня – це може свідчити про сумнівне походження ялинки.

Штраф за продаж незаконно зрубаної ялинки становить від 500 до 2 255 гривень.

Коментувати

266 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up