Депутати ЛОР відмовляються фінансувати дитячий спорт

У квітні цього року Львівська обласна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Спартак»  отримала високу нагороду від Національного олімпійського комітету України за підготовку кращої спортсменки місяця, чемпіонки Європи, борчині Оксани Лівач. А буквально з липня Львівська обласна рада припинила фінансування товариства «Спартак».

Про це в коментарі ІА Syla.news повідомив голова Львівської обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Спартак»  Віктор Первачук.

За його словами, товариство отримало офіційного листа від управління фізичної культури та спорту Львівської обласної ради, де було вказано, що обласна рада та депутатський корпус не бачать подальшої співпраці з товариством «Спартак».

Для юних спортсменів це означає, що зачиниться дитячо-юнацька спортивна школа, де вони займалися вільною боротьбою. Це погано, тому що ця школа має осередки у райцентрах області. Крім того, можуть не відбудитися заплановані на наступний рік змагання серед юних спортсменів області.

Читати також:  Гірняка та Білоуса звільнили з посад заступників голови ЛОР

Також Віктор Первачук повідомив, що і Львівська міська рада не знайшла коштів для фінансової підтримки двох спортивних ДЮСШ у Львові, де діти займалися ігровими видами спорту, єдиноборствами та легкою атлетикою.

Фізкультурно-спортивне товариство «Спартак» зверталося з листами як до керівництва на місцевому рівні, так і на рівні країни.

– Але всі листи повертаються сюди, в управління фізкультури та спорту, – каже голова спортивного товариства.

Читати також:  Доля очільника поліції Львівщини висить на волоску

Він стверджує, що їхнє товариство не залежить цілком від бюджетного фінансування. Більшість коштів надають спонсори. А також «Спартак» існує за кошт членських внесків. Проте дольова участь бюджету місцевих рад мусить бути.

– Я не кажу, що ми розраховуємо тільки на бюджет. Але участь держави повинна бути. До нас приходять батьки і питають: «Чому не дофінансовують з місцевого бюджету? Адже ми сплачуємо податки.» І це законного, що люди це вимагають. Тому ми розраховуємо саме на фінансову підтримку, – зазначив голова Львівської обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Спартак»  Віктор Первачук.

Коментувати

75 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up