В Ужгороді обговорили питання інтеграції ромів

В Ужгороді обговорили питання інтеграції ромів

Актуальні питання ромської національної меншини в Ужгороді напередодні обговорили на зустрічі у міській раді, яку провів міський голова Богдан Андріїв.

У дискусії взяли участь заступники мера, представники департаменту праці та соціального захисту, керівники управлінь освіти та медицини Ужгородської міської ради, лідери ромських громадських організацій та ромських поселень.

Про це повідомляє пресслужба Ужгородської міської ради.

На початку міський голова Богдан Андріїв зазначив, що днями проблеми ромської меншини обговорювали у Закарпатській ОДА. Також укотре підкреслив, що Ужгородська міська рада постійно підтримує толерантне ставлення до всіх національних меншин, відзначив, що проводиться велика робота з ромською громадою з питань соціалізації, наголосив на важливості отримання освіти ромами, що у подальшому дозволить їм знайти роботу і відчувати себе повноцінними членами громади.

Читати також:  У Закарпатті виявили велике родовище золота

“За останні роки у місті зроблено багато для соціального захисту ромів. В Ужгородській міській раді працює Координаційна рада з питань захисту та інтеграції в українське суспільство ромських національних меншин, яка дає можливість лідерам громад, її активним представникам доносити до влади проблемні питання і спільно знаходити вирішення”, – розповів мер.

Зазначалося, що, на жаль, частина ромських дітей не відвідують заняття у школах, а частина взагалі не приступила до навчання, відповідно з батьками постійно проводиться робота. Щодо медичної галузі, наголошувалося, що роми мають рівні з усіма можливості для отримання меддопомоги. Це стосується і сімейних медиків, як дитячої, так і центральної міської клінічної лікарні, а також пологового будинку, забезпечення медикаментами, жодних відмов чи упередженого ставлення немає.

Читати також:  У Мукачеві у 19 осіб виявили коронавірус

Разом із тим, на зустрічі відзначили роботу ромських лідерів, керівників громадських організацій, які проводять в Ужгороді інтеграцію ромів у суспільство шляхом залучення до освітніх програм, спорту, проведенням чисельних культурних та спортивних заходів.   

394 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up