рецепт лікаря

В окупованому Криму лікар виписав пацієнтці паломництво до мощів св. Луки

Отоларинголог із окупованого РФ Севастополя Юрій Белоненко виписав своїй пацієнтці рецепт на відвідування мощей святителя Луки (Войно-Ясенецького) в Сімферополі, якщо медикаментозне лікування виявиться неефективним, повідомляє Іnfo24.ru.

Фотокопія призначення потрапила в соцмережі і спричинила широкий резонанс разом з дискусією про компетентність російських медиків.

Сам Белоненко пояснив журналістам, що часто виписує важким пацієнтам паломницькі поїздки, і “це допомагає”.

«Я не часто так пишу, у виняткових випадках, коли я не в силах однозначно вирішити проблему людини. У пацієнтки що, є претензії? Або вона сповідує іслам? Але навіть якщо сповідує, це допоможе», – заявив лікар.

Читати також:  Крим повернеться в Україну: у Генштабі розробили план дій

За словами отоларинголога, у виписаному ним призначенні крім поїздки до мощів були присутні і інші пункти, пов’язані з прийомом ліків і проходженням процедур.

«Крім цього пункту там були інші, які в моїй компетенції. Це не той випадок, коли я дав єдину пораду, відмовившись за сплачені пацієнткою гроші допомогти. Якщо є можливість, а чому б не спробувати?»- вважає російський фахівець.

Читати також:  Путін заявив, що на зустрічі з Трампом компромісу стосовно Криму - не бути

Белоненко також розповів, що під час своїх поїздок до Сімферополя на власні очі бачив, що біля мощей завжди збираються натовпи віруючих.

360 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up