"Укрзалізниця" планує за рік побудувати євроколію від Львова до держкордону

“Укрзалізниця” планує за рік побудувати євроколію від Львова до держкордону

“Укрзалізниця” планує за рік збудувати євроколію до кордону з Польщею і пустити швидкісні потяги до Кракова, Праги і Відня.

Про це повідомив керівник “Укрзалізниці” Євген Кравцов на своїй офіційній сторінці у Facebook.

“3,5 години до Кракова. Знаю, що про це кажуть останні років 10. Але ми зробимо це за рік. Тобто через рік українці зможуть отримати пряме швидкісне сполучення зі Львова до Кракова, Праги, Відня. Для Укрзалізниці це абсолютно реально, і буде мати надзвичайний соціальний ефект”, – написав Кравцов.

Читати також:  Приватні перевізники обанкрутять Укрзалізницю

За словами Кравцова, Укрзалізниця за рік може збудувати від державного кордону до станції “Скнилів”, яка розташована у Львові, євроколію.

Від львівського вокзалу до станції “Скнилів” відстань 5,5 км, від Міжнародного аеропорту “Львів” – 3 км та від автостанції – 1 км.

Кравцов додав, що між Скниловом, аеропортом і львівським залізничним вокзалом планують запустити експрес для комфорту пасажирів.

Таким чином, уникнуть перевантаження станції Львів, через яку прямують фактично усі внутрішньодержавні поїзди.

Читати також:  Негода на Львівщині зупинила поїзди

Наразі через різницю в ширині колій залізнична подорож до Європи можлива лише зі зміною коліс потяга або з пересадкою. Це подовжує час у дорозі приблизно на годину. В Україні є лише невеликі ділянки євроколій біля кордонів із країнами Європи. Вузьку колію до Європи поки прокладено з Мукачевого. Також широку українську колію прокладено до польського Перемишля.

336 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up