Остап Дроздов: Ця країна потрібна навіть не половині українців (відео)

Чому відбувається тотальне падіння рейтингів перших осіб держави і чим це загрожує політикам? У студії інформаційної агенції Syla.news журналіст та письменник Остап Дроздов проаналізував ситуацію в країні та зробив прогнози про результати майбутньої зустрічі у Нормандському форматі.

Чим загрожує Зеленському обвальне падіння рейтингу?

–Те, що рейтинги падають – прогнозовано. Ну і що? Впав в нього рейтинг, навіть, якщо він ще на 20% впаде, щоб він не робив, це все одно країна Зеленського. Альтернативи немає жодної, тому що між ним і кимось наступним є прірва, умовно кажучи, в 40%. Ми є заручниками ситуації, в якій що б ти не робив – можеш навіть завтра взяти акт про державну незалежність, привселюдно розірвати, викинути в повітря – і тобі за це нічого не буде, бо в тебе все одно прірва між наступником. Те, що рейтинг падає – це закономірно, я пояснюю це тим, що від тої цифри 73 відсіклися такі, умовно проукраїнські, голоси, які були більш голосами проти Порошенка чи за зміну еліт. Цікаво, хто залишився, хто підтримує президента, який попри свої передвиборчі обіцянки, розвернув країну в бік Росії, безповоротно здає країну в «русский мир», як в ломбард.

Можливо, люди просто втомилися?

–Я втомився теж, тому що треба жити в умовах «крейзі» і зберегти свій здоровий глузд. Вибачте, але це вже є непідсильне завдання. Я вже не маю сили біле називати білим, а чорне – чорним. Якщо відмежуватися від рейтингів, то перше питання – що відбувається? Я просто хотів би почути це від своїх співвітчизників. Провести, умовно кажучи, таку загальнонаціональну дискусію, але не з західними областями, а з тими рештою. З тими 53%, які знаючи, що їх ведуть в «русский мир», ше при тому хлопають в ладошки. І задати їм одне просте питання: вам взагалі потрібна ця країна? Я впевнений, що ці 53%, може й більше, скажуть, що їм не підходить Україна з українською мовою. Я це бачу і знаю як ігнорується ця тема. Кому потрібна українська Україна в Україні? Це риторичне питання і особисто для мене воно провальне. Ми можемо жахнутися, коли виявимо, що на 29-му році незалежності ця країна з її цінностями потрібна навіть не половині.

Читати також:  Президент рибок гуппі. Остап Дроздов

Чи може Україна очікувати якихось позитивних рішень для себе від Нормандського формату?

–Є людський рівень, а є геополітичний. На людському кожен скаже, що хоч з чортом треба домовлятися. Я думаю, що це скаже навіть багато ультрапатріотів. Але є геополітика, далі вже йде порядок денний і вся небезпека цього Нормандського формату. Я про це також завжди говорю і наполягаю, що ми йдемо другим номером в них. Ми йдемо у порядок денний, який створений, написаний і пропонований Росією. Є Лавров, який вже чітко сказав, що буде сказано Зеленському  9 числа: «Ви маєте проводити прямі переговори з сепаратистами, тому що у вас з ними громадянська війна на сході України». Це офіційна позиція Росії. Є купа проукраїнських людей, які якраз про це і кричали, що тим відведенням військ, переговорами з «ДНР» і «ЛНР», ви виводите взагалі Росію від удару. Ви її вже, фактично, вивели поза удар. І зараз Росія виходить на Нормандський формат, як голуб миру, миротворець. Україна буде робити величезні проросійські поступки. І коли Європа дивиться, вона насамперед себе питає: якщо вони не хочуть позиціонувати себе як антиросійська держава, як частина антипутінської коаліції, то чому ми повинні стояти на їх стороні? І в мене є підозра, що якраз Нормандських формат стане тим місцем, де ми не те що прозріємо, нам волосся стане дибки, коли ми побачимо, що весь європейський світ нас для себе списав в «русский» світ.

Читати також:  Мародери під шумок

Що думаєте про ринок землі? Чи потрібен він Україні і як втримати селян від неправильних рішень?

–Я не є проти ринку землі, я розумію, що він мусить бути. Ми є остання дикунська країна в центрі Європи, яка не має врегульованого ринку землі. Якщо земля це власність, як і будинок, то треба дати можливість селянам розпоряджатися нею. Інше питання – хто покупець? Тут якраз ховається диявол. Ринок землі заводиться в країну, де немає класу заможного селянина, який зможе стати покупцем. В тій країні є 200-300 людей, які просто стануть власниками цієї землі, а якщо дозволять купувати юридичним особам, що теж прописано, то за цим сховається вся Росія. Не треба війни, вони просто через підставні юридичні фірми позалізають і стануть власниками сільськогосподарських угідь.

Просто немає можливості в села купити свої землі, немає економічної платформи під це. Тому основні небезпеки пов’язані з цим. Я так думаю, що ми за років 10 опинимося в країні, де будемо ходити вузенькою стежкою між лісами, щоб не зайти на чиюсь приватну власність.

1740 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up