ювелірний завод

Чорна п’ятниця: У Львові продають ювелірний завод

Фонд державного майна оприлюднив перелік 76 державних підприємств та майнових комплексів, які підлягають приватизації. Серед них Львівський державний ювелірний завод та з’єднувальна залізнична колія від станції  Калійна до станції Стебник.

Про це повідомив голова Фонду державного майна Дмитро Сенниченко.

За його словами, усього на приватизацію погоджено 415 об’єктів.

– Фонд додатково прийняв на приватизацію ще 76 позицій від міністерств та відомств, що включають державні підприємства, єдині майнові комплекси та пакети акцій. А минулого тижня Міністерство економіки розпочало передачу 339 підприємств в управління Фонду державного майна та подальшої приватизації. Разом це вже 415 об’єктів, – Дмитро Сениченко.

Він також зазначив, що найбільшу кількість об’єктів передали Міністерству розвитку економіки торгівлі та сільського господарства, Міністерству енергетики та захисту довкілля, а також Міністерству інфраструктури.

Окрім ювелірного заводу та залізничної колії, у Львові можна придбати  Львівське спеціальне конструкторське бюро “Топаз”, Львівський державний інститут з проєктування нафтопереробних і нафтохімічних підприємств (“Львівдіпронафтохім”),  Дашавський завод композиційних матеріалів у Стрийському районі, Львівський дослідний завод Національної академії наук України, цехи з виварювання солі та свердловини у Моршині і селі Баня Лисовицька Стрийського району та приміщення дільничної лікарні ветеринарної медицини, загальною площею 69,6 кв.м, у селі Чижиків Пустомитівського району, що перебуває на балансі ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області.

785 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up