мораторій на продаж землі

Є ознаки державної зради. Депутати ЛОР зажадали відставки уряду

Депутати Львівської обласної ради вимагають відставки Кабінету Міністрів України на чолі з Олексієм Гончаруком, а також продовження мораторію на продаж землі до 1 січня 2025 року.

Відповідне звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо прийняття в першому читанні проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» оприлюднено на сайті Львівської обласної ради.

Так, депутати Львівщини обурені, що їхні колеги з Верховної Ради України підтримали в першому читанні проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення», знехтувавши численними зверненнями громадян, сільгоспвиробників, громадських організацій, рішеннями понад 100 місцевих рад стосовно необхідності продовження дії мораторію на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

Читати також:  Закон про ринок землі у такому вигляді може призвести до голоду в Україні - фермер

«Статус української землі звели до рівня звичайного товару, який може купити кожен, хто заплатить більші гроші. Це загроза національній безпеці, і створюють цю загрозу найвищі посадові особи держави. Ми розцінюємо такі дії як дії, що містять ознаки державної зради», – говориться у зверненні.

Тому депутати Львівської обласної ради вимагають напрацювати нові законопроєкти про ринок земель сільськогосподарського призначення. Відтак передбачити продаж землі лише після того, як кожен громадянин скористається правом на отримання земельної ділянки площею 2 гектари, коли буде створено Державний земельний банк та інше.

Читати також:  Депутати ЛОР та активісти поїдуть до Києва домагатись відставки начальника поліції Львівщини

Крім того депутати вимагають заборонити продавати землю іноземцям та обмежити норму продажу гектарів земель сільськогосподарського призначення в одні руки.

Нагадаємо, фермер Микола Стецьків у інтерв’ю ІА Syls.news передбачає, що закон про ринок землі в такому вигляді, в якому за нього вже проголосували, призведе до голоду в Україні.

343 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up