Військові на Прикарпатті влаштовують облави на призовників - відео

Військові на Прикарпатті влаштовують облави на призовників – відео

В Україні триває призовна кампанія на строкову військову службу «Осінь-2019». Відомо, що під час цієї призовної кампанії на службу призвуть понад 15 тисяч юнаків, з них 9000 — до Збройних Сил України. Проте досвід попередніх кампаній засвідчує, що навіть такі плани призову виконати не просто.

Так, зокрема, днями в Івано-Франківську троє чоловіків, які представились працівниками міського військкомату, намагалися затримати ймовірного призовника просто на вулиці, повідомляють місцеві ЗМІ.

Окрім традиційних способів залучення військовозобов’язаних до служби, військкомати вдаються до інших методів. Зокрема, разом з поліцією, а часто і без неї, прямо на вулиці шукають призовників.

Відео такого інциденту оприлюднили на сторінці у Facebook “Калуський формат”.

“Перебуваючи на вокзалі, до мене підійшли три чоловіки віком 40-50 років і попросили в мене мої дані. Пред’являли свої документи і сказали представитись. Я відмовився, після чого вони сказали, що викличуть поліцію. Я сказав: викликайте, після чого витягнув телефон і почав знімати відео”, – йдеться у дописі.

Читати також:  Ангел-охоронець з передової. В ООС розповіли про непоступливу військову

Як працює Франківський воєнкомат.⠀Коментар від автора відео:"Перебуваючи на вокзалі, до мене підійшли 3 чоловіка віком 40-50 р. і попросили в мене мої дані. Пред'являли свої документи і сказали представитись. Я відмовився, після чого вони сказали, що викличуть поліцію. я сказав: викликайте, після чого витягнув телефон і почав знімати відео. Далі дивіться у відео.ПРОХАННЯ ПОШИРИТИ ВІДЕО ВСЮДИ КУДИ МОЖНА !!! Тільки разом ми зможемо зупинити цей "ЦИРК"."⠀Те ж саме відбувається і у Калуші і взагалі всюди. На нашу думку – це вже занадто!!!

Опубліковано Калуський Формат Середа, 27 листопада 2019 р.

Працівники військкомату переконували чоловіка виключити телефон і забороняли знімати розмову. Хлопець намагався поїхати на велосипеді, але працівники блокували йому дорогу.

Читати також:  Призов 2018: строковиків не відправлятимуть в зону бойових дій

Чим закінчився даний інцидент – не повідомляється.

Цікаво, що в коментарях під відео хлопця активно підтримували і обурювались діям працівників військкомату:

Згідно закону, працівники військкомату не мають права зупиняти людей призовного віку у громадських місцях та просити документи для встановлення особи. Тому часто залучають працівників поліції для вчинення таких дій.

У свою чергу поліцейські можуть вимагати пред’явити документи тільки у визначених Законом України «Про Національну поліцію» випадках.

Треба зазначити, що працівники військкомату змушені вдаватися до таких методів, тому що багато чоловіків ухиляються від свого військового обов’язку.

Військовий комісар, майор Євген Кузнєцов у інтерв’ю кореспондентові АрміяInform розповів, про дуже низьку явку призовників.

“За чинним законодавством, навіть якщо за певних обставин повістка не надійшла, громадянин призовного віку зобов’язаний з’явитися до військового комісаріату в десятиденний термін з дня початку чергового призову. Близько 90% громадян зазвичай нехтують цією вимогою закону”, – зазначив комісар.

Він наголосив, що військовослужбовців строкової служби в район проведення ООС не залучають, вони служать в місцях постійної дислокації військових підрозділів. Жодного призовника за період ООС у зону військового конфлікту не було направлено.

Нагадаємо, що на строкову військову службу призивають громадян України віком від 20 до 27 років, які не мають права на звільнення або відстрочку від призову. Ті ж, кому ще не виповнилось двадцяти, під час призовної кампанії зобов’язані прибути до військкомату і отримати відстрочку.

521 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up