поліція

Від домашнього насильства у Львові страждає шість осіб щодня

Щодня поліція Львова виїжджає на, щонайменше, шість викликів, пов’язаних з домашнім насильством. Отож, для того, аби потерпілі отримували захист швидко та якісно, у місті створено окремі мобільні бригади, які реагуватимуть тільки на такі виклики.

Щоправда, мобільні бригади поліції працюють у Львові вже два місяці. До їх складу входять дільничні офіцери та працівники патрульної поліції. І за цей час вони винесли понад 140 постанов та близько 500 попереджень особам, які схильні бити своїх рідних.

Сьогодні мобільні бригади протидії домашньому насильству презентували громадкості.

Як розповів ІА Syla.news дільничий поліцейський Назар Островський, найбільше викликів буває після робочого дня, а також у вихідні та святкові дні. Причина домашнього насильства – алкоголь.

– Приїжджаєш на виклик і бачиш п’яного чоловіка, який кулаками пробує встановити в хаті авторитет. У такому випадку ми маємо право заборонити йому наближатися до своєї жертви до десяти днів. Але, зазвичай, такий чоловік проспиться і вже на ранок шкодує про свій вчинок, – каже полісмен.

Читати також:  Якщо у вагонах антрацит – то це вугілля з Росії, - професор

Більшість потерпілих від домашнього насильства – жінки. Проте трапляється, що й чоловіки шукають захисту від агресивних жінок.

– Кілька разів доводилося виїжджати на виклики, де потерпілими були чоловіки. Одного разу приїхали, бо викликали родичі зі словами: жінка б’є чоловіка. Жінка виявилася маленькою і худенькою. Її чоловік теж не дуже великим. Але вона його добряче лупила. Щоправда, перед тим вони обоє розпили літру горілки. Щоби її заспокоїти, довелося вдіти на неї кайданки, – згадує Назар Островський.

Читати також:  У Львівській області за одну добу спіймали чотирьох полісменів-хабарників

Проте найгірше, коли дорослі виміщають кулаками свою злість та невдоволення життям на дітях.

– Найчастіше це трапляється у родинах, які розлучаються і дорослі не можуть домовитися цивілізовано. Був виклик, коли батько бив сина, який став на бік матері. Або ж так само батько бив тринадцятирічну доньку, – говорить дільничний офіцер поліції.

Найчастіше, аби упокорити насильників, вистачає виїзду мобільної бригади поліції. Адже особи, які б’ють слабших, бояться тих, хто є сильнішим за них.

Тому поліція просить жертв домашнього насильства не терпіти, а відразу телефонувати на 102.

Нагадаємо, офіцер громади з Хмельницької області Петро Чесновський розповів ІА Syla.news про чоловіка, який під дією алкоголю бив свою маму та відбирав у неї гроші. Поліція довела цю справу до суду. І тепер на домашнього насильника очікує вязниця.

514 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up