пікет ЛОДА

Намет з-під стін ЛОДА не приберуть, поки не буде створено Сокільницької ОТГ

Якщо мешканці Сокільник, Басівки та Годовиці хочуть створити свою об’єднану територіальну громаду, то нехай створюють.

Таке рішення Львівської обласної державної адміністрації сьогодні озвучив перший заступник голови ЛОДА Василь Лозинський.   

За його словами, проекти рішень щодо добровільного об’єднання Сокільницької та Басівсько-Годовицької сільрад будуть готові найближчим чином.

Чиновник заперечив, що облдержадміністрація чинила спротив цьому об’єднанню. За його словами, рішення не приймалося, тому що пакет документів містив багато помилок, в тому числі й орфографічних.

Читати також:  Зеленський призначив нового керівника Львівської ОДА

– Ці сільради подали перелік документів. Але з помилками. Тому нам довелося повернути їх. На жаль, більшість громад з першого разу не отримують позитивного висновку саме через велику кількість помилок, – пояснив Василь Лозинський.

Проте цього разу громади не тільки виправляли помилки, але й поставили намет та металеві бочки під стінами обладміністрації. Не виключено, що саме такі дії примусили чиновників швидше змінити своє рішення.

Читати також:  На промисловий кластер, який поєднає підприємства й заклади освіти, треба 500 тис. грн. (коментарі)

– Я вже повідомив сільського голову Сокільників про позитивний висновок. Тепер ми готуємо розпорядження. Нам потрібно ще день-два на це, – стверджує перший заступник голови ЛОДА.

Натомість мешканці Сокільників не поспішають згортати намет та прибирати металеві бочки, в які вони час від часу б’ють, аби нагадати чиновникам про свої вимоги. Вони мають намір стояти тут, поки Сокільницьку ОТГ не внесуть до перспективного плану Львівщини.

384 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up