Маніпуляція. За підвищення тарифів проголосували працівники «Львівелектротрансу»

Під час громадських слухань щодо встановлення нових тарифів на перевезення пасажирів у міському електричному транспорті 111 осіб висловилося «за». І тільки 47 – «проти».

Проте, більшість присутніх на зазначеному обговоренні виявилися працівниками міського комунального підприємства «Львівелектротранс».

Отож, міськрада пропонує підвищити тариф з п’яти до шести гривень за одну поїздку. Але це якщо пасажир купить квиток у місцях продажу квитків на зупинках або ж онлайн. Натомість, якщо він схоче його придбати у водія, то доведеться викласти вже сім гривень.

Водночас, вартість 90-хвилинного квитка, який зараз доступний тільки онлайн, зросте з 5.50 до 8 гривень.

Аргументи посадовців міськради та керівників «Львівелектротрансу» є незмінними кожного разу, коли постає мова про підвищення тарифів: підприємство, мовляв, збиткове, нема чим платити фахівцям, фахівці втікають працювати закордон, нема за що купувати нові машини, нема за що ремонтувати старі. Водночас, вони переконують, що послуги електротранспорту останнім часом покращилися.

Читати також:  У Львові узаконять роботу контролерів у електротранспорті

– Якість і комфорт перевезення у львівському електротранспорті покращується. Відчутні зміни спостерігаємо після 2018 року, коли було піднято тариф до 5 грн. Збільшилася кількість рухомого складу, тому що минулого року придбано 30 трамваїв із Берліна. Цього року почали отримувати нові тролейбуси „Електрон“. Їх буде 50. У планах — придбати 10 нових і 40 вживаних трамваїв та 100 тролейбусів з автономним ходом, провести реконструкцію всіх депо й контактної мережі, провести капітальний ремонт КТ4 з облаштуванням низькопідлогової вставки у 30 одиницях, що дозволить забезпечити комфортний проїзд в електротранспорті для маломобільних груп населення,  – стверджував в.о. директора ЛКП «Львівелектротранс» Андрій Свищо.

Щоправда, його здивувала реакція залу після цих слів.

– Ви справді не бачите покращень? – здивувався він.

Активісти, які прийшли відстояти свою думку проти підвищення тарифів та які не бачать покращень, викликали навіть поліцію та подали заяву до правоохоронних органів. Так, вони звинуватили міськраду в тому, вона не оприлюднила проєкт цього нормативно-правового акта, оцінку регуляторного впливу, а також соціально-економічні обгрунтування потреби підвищення тарифів у громадському транспорті м.Львова.

Читати також:  Міськвиконком Львова відклав рішення про підвищення тарифів у електротранспорті на наступний рік

Щоправда, документи оприлюднені. Але заховані на сайті міської ради так добре, що знайти їх дуже важко.

Отож, громадськість в особі працівників «Львівелектротрансу» дружно підтримала рішення свого керівництва підвищити тарифи на проїзд в трамваях та тролейбусах Львова.

Нагадаємо, що буквально минулого тижня у Львові під час руху загорівся тролейбус. На щастя, ніхто з пасажирів не постраждав. Хоча двері тролейбуса заклинило і заручників вогняної пастки визволяли, виламуючи двері.

Як повідомляла ІА Syla.news, в понеділок громадкість висловилася проти підвищення тарифів на проїзд у маршрутках.

580 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up