Зеленський

Холодний душ для президента: Зеленський стрімко втрачає підтримку

Частка українців, які схвалюють роботу президента Володимира Зеленського, зменшилася з 73% (станом на вересень) до 52% (станом на кінець листопада).

Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології.

“Протягом осені частка тих, хто ставиться до Зеленського позитивно, зменшувалась: 73% в вересні, 66% – в жовтні, 64% на початку листопада, 52% – в кінці листопада”, – повідомляють соціологи.

При цьому частка тих, хто ставиться до Зеленського негативно, упродовж осені зростала з 7% в вересні до 9% в жовтні, 12% на початку листопада та 19% наприкінці листопада.

Також станом на кінець листопада порівняно з вереснем рейтинг упав у прем’єр-міністра Олексія Гончарука (з 17% до 11%), голови Верховної Ради Дмитра Разумкова (з 33% до 24%) та лідера партії “Голос” нардепа Святослава Вакарчука (з 25% до 23%).

Читати також:   «Вибори «П» - КПУ, Зеленський, Монголія та зарплата Кубіва

На 1% рейтинг наприкінці листопаду порівняно з вереснем покращився у лідера ВО “Батьківщина” нардепа Юлії Тимошенко (з 19% до 20%), лідера “Опозиційної платформи – За життя”, кума президента РФ Володимира Путіна Віктора Медведчука (з 14% до 15%) та ще одного лідера ОПЗЖ Вадима Рабіновича (з 14% до 15%).

Ще один лідер ОПЗЖ – Юрій Бойко – покращив рейтинг на 3% – з 20% у вересні до 23% наприкінці листопаду.

П’ятий президент України Петро Порошенко наприкінці листопаду порівняно з вереснем зберіг рейтинг на рівні 12%.

Читати також:  Зеленському хочеться втекти із Офісу президента - Time

Опитування проводилося з 22 по 25 листопада методом CATI (телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера, computer-assisted telephone interviews) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. До вибірки не включаються території, які тимчасово не контролюються владою України – АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей. В ході опитування проведено 1500 інтерв’ю, похибка вибірки з імовірністю 0,95 не перевищує 3%. Дані цього дослідження порівнюються с результатами опитувань КМІС, які були проведені з 4 по 7 листопада, з 9 по 11 жовтня, та з 6 по 19 вересня 2019 року.

436 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up