Дмитро Ярош

Дмитро Ярош: З жінками воюють тільки мерзотники, пі****си та вороги України

Екслідер “Правого сектору”, ветеран війни на Донбасі, екснардеп, командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош різко розкритикував дії Державного бюро розслідувань, яке провело обшук у волонтерки Марусі Звіробій.

Свою позицію Ярош повідомив у Facebook.

“По-перше, воювати із жінками – ницо. Такі дії можуть проводити тільки мерзотники, пі****си та вороги України. По-друге, існуюча влада кожного дня втрачаючи свій рейтинг, війною з патріотами України, втрачає свою, і так не дуже високу, легітимність. По-третє, все що зараз відбувається, нагадує мені спецоперацію Кремля, а отже потребує адекватних дій українського народу і патріотів у силових державних структурах”, – написав Ярош.

Також експровідник “Правого сектору” застеріг суспільство від радикальних дій у відповідь, попередивши, що загостренням ситуації в Україні скористається президент РФ Володимир Путін.

Читати також:  Спецназ взяв штурмом квартиру волонтерки Марусі Звіробій

“Я вже неодноразово заявляв про те, що революціонізацією ситуації в Державі скористається Путін та його маріонетки в Україні. Йдучи на радикальні заходи, патріоти мають це усвідомлювати, бо те, що зараз є владою, геть цього не розуміє. Вона – або дурна, або ворожа Україні”, – наголосив Ярош.

Також політик нагадав про загрозу повномасштабного вторгнення РФ і розкритикував президента Володимира Зеленського.

“Постійно циркулює інформація про можливе широкомасштабне вторгнення Московії в Україну. Вони до цього готуються щодня. Отже, і ми маємо бути готовими. Розраховувати на Верховного головнокомандувача та новосформовані владні структури не приходиться. Думаю, що більшість із них створять уряд України у вигнанні, “відступивши” десь до Ізраїля. Тому зараз як ніколи необхідно нарешті об’єднатися всім державницьким силам як позапарламентським, так і парламентським. Випрацювати чіткий план дій, сформувати структури, які в разі другого етапу нашої війни за Незалежність, зможуть контролювати ситуацію в Державі та відбивати широкомасштабне вторгнення ворога”, – підсумував Ярош.

Читати також:  Волонтерка Маруся Звіробій прийшла на допит в ДБР

По-перше, воювати із жінками – ницо. Такі дії можуть проводити тільки мерзотники, під@р@си та вороги України.По-друге,…

Опубліковано Дмитром Ярошем Четвер, 28 листопада 2019 р.

Раніше ми повідомляли про те, що спецназ взяв штурмом помешкання волонтерки Марусі Звіробій.

3704 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up