Twitter попередив про видалення “мертвих” акаунтів

Соцмережа Twitter почала розсилку електронних повідомлень власникам неактивних облікових записів із попередженням про їх видалення.

Про це повідомляє The Vergе.

«Ми розпочали активну роботу з багатьма обліковими записами осіб , які не заходили в Twitter більш, як шість місяців, щоб повідомити їм, що їхні облікові записи може бути остаточно видалено через тривалу бездіяльність», – повідомили в соціальній мережі.

Читати також:  Орвелл би плакав. У Росії заблокували ІР-адреси Facebook, Twitter та «ВКонтакте»

Власники всіх Twitter-акаунтів, якими не користувалися більш як шість місяців, отримають повідомлення електронною поштою.

За словами прессекретаря компанії, процес видалення облікових записів «відбуватиметься протягом багатьох місяців, а не одного дня».

Як зазначає видання, чистка стосується не лише людей, які залишили Twitter, а й померлих користувачів соцмережі. Відповідаючи на запитання про те, що відбуватиметься з такими обліковими записами, представник компанії зазначив: «Наразі ми не маємо можливості увічнити будь-який обліковий запис у Twitter після смерті, але наша команда обмірковує способи, як це зробити».

Читати також:  Facebook і Twitter передадуть Британії інформацію про російське втручання у Brexit
268 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up