Національний банк України, пікет

Тітушки Коломойського намагалися захопити Нацбанк – заява правління НБУ

Правління Національного банку України заявило, що атаку на НБУ, яка вже триває кілька тижнів, здійснює ексвласник ПриватБанку Ігор Коломойський, який заборгував державі 5,5 млрд дол.

Про це йдеться у зверненні правління Національного банку, опублікованому на сторінці регулятора у Facebook.

“Кілька тижнів триває сфокусована атака на Національний банк у формі замовних спекуляцій та наклепу у медіа, проплачених мітингів під стінами НБУ і навіть спроби насильницького вторгнення в НБУ “тітушками”. Ми вважаємо, що цей тиск на Національний банк здійснює олігарх та ексвласник ПриватБанку Ігор Коломойський, який заборгував державі 5,5 млрд дол. США, виведених із ПриватБанку до націоналізації. Водночас держава – Президент, уряд, Національний банк – об’єднані єдиною позицією, що кошти мають бути повернуті”, – йдеться у зверненні НБУ.

Читати також:  Львівський суд передав НБУ майно Коломойського на суму 100 млн грн.

У регуляторі наголосили, що мета атаки – створити керований інформаційний хаос: щоб дискредитувати НБУ і реформу з очищення банківського сектору; змінити керівництво та у майбутньому вдатися до ручного управління НБУ; уникнути відповідальності та необхідності повертати державі виведені з ПриватБанку кошти; стати на заваді співпраці України з міжнародними партнерами та насамперед МВФ, який підтримує позицію держави, що колишні власники збанкрутілих банків повинні повернути державі кошти.

Читати також:  Місія МВФ зі скандалом виїхала з України

Раніше ми повідомляли про те, що найманці Коломойського пікетують Національний банк України.

696 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up