Федір Стригун

Театр не продовжив контракт із Федором Стригуном

Із головним режисером Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької Федором Стригуном і його дружиною Таїсією Литвиненко не продовжили контракт на роботу в театрі.

Цю інформацію підтвердив сайту Гал-інфо син подружжя Назар Стригун.

“Сьогодні Федору Миколайовичу Стригуну, моєму батькові, і моїй матері, Таїсії Йосипівні Литвиненко, адміністрація театру надіслала листи з повідомленнями, що контракт з ними продовжено не буде”, – сказав Назар Стригун.

Головний режисер Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької Федір Стригун після закінчення вистави “Криза” заявив, що дирекція театру надіслала йому «листа щастя», в якому повідомляє, що контракт з ним продовжено не буде.

Читати також:  Театр ім. Марії Заньковецької готує низку заходів до свого 100-річчя

За інформацією в надісланих листах, контракт Федора Стригуна завершується 14 грудня 2019 року, йому пропонують оформити співпрацю з театром на основі цивільно-правової угоди, оскільки новий контракт укладено не буде.  

Таїсії Литвиненко запропонували перехід на 0,5 ставки або контракт, який завершується 29 грудня 2019 року, не буде продовжено.

Раніше ми повідомляли про те, що у зазначеному таатрі не продовжили контракт із актором Ярославом Кіргачем.

Читати також:  Військовим підвищили зарплати

25 листопада у Національному театрі ім. Марії Заньковецької відбувся конкурс на заміщення вакантної посади актора драми вищої категорії. За його результатами, на місце Ярослава Кіргача запросили актора Івана Довгалюка.

400 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up