“Нафтогаз” здобув ще одну перемогу над “Газпромом”

Апеляційний суд округу Свеа (Швеція) відхилив скаргу російського “Газпрому” на одне з рішень Стокгольмського арбітражу.

Про це написав виконавчий директор групи “Нафтогаз” Юрій Вітренко на своїй сторінці у Facebook.

Згідно з повідомленням, суд відхилив одну зі скарг “Газпрому”, рішення по двох інших скаргах будуть прийняті в 2020 році.

Ухвала стосується спеціального арбітражного рішення, яке було винесено в ході процесу в Стокгольмі в зв’язку з договором про поставки газу між “Газпромом” і “Нафтогазом”.

Читати також:  Кабмін призупинив виплату надвисоких премій Коболєву та його підлеглим

Крім того, “Газпром” оскаржив і два інших рішення Стокгольмського арбітражу – загальне про постачання газу і загальне по транзиту.

Як зазначив виконавчий директор “Нафтогазу” Юрій Вітренко, “Нафтогаз” виграв апеляцію по першій скарзі “Газпрому” на рішення Стокгольмського арбітражу.

Вітренко також додав, що “Газпром” компенсує “Нафтогазу” більше 1 млн євро за апеляційний процес.

Читати також:  Виконавчий директор "Нафтогазу" очолив наглядову раду "Укрнафти"

Раніше, “Нафтогаз” відповів на пропозицію “Газпрому” про продовження на рік чинного контракту або укладення нового договору.

У відповіді йдеться про те, що сторони мають і надалі обговорювати продовження транзиту за європейськими правилами у тристоронньому форматі.

276 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up