Глава УГКЦ, Мальський

Наступний Патріарший Собор УГКЦ збереться у Львові – предстоятель Церкви

У Львові відбулася зустріч предстоятеля УГКЦ Блаженнішого Святослава з головою Львівської ОДА Маркіяном Мальським.

Головною темою зустрічі стало проведення у серпні 2020 року у Львові Патріаршого Собору на тему «Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ, інформує Департамент інформації УГКЦ.

«Ми питаємо себе, де є українці, які виїжджають за межі держави, як їх супроводжувати, як їм забезпечити належний душпастирський супровід. Ми обрали таку тему, яка, з одного боку, ставить у центр уваги цей феномен, а з іншого боку – ми розуміємо, що наші старі поселення будуть дуже змінюватися. Тому є питання, як вигляд матиме через декілька років життя на поселеннях і як нам там оформляти нові структури, як підтримувати зв’язки з цими людьми. », – зазначив під час розмови в ОДА Блаженніший Святослав.

Читати також:  Відійшов у вічність владика Андрій Сапеляк

Важливе місце на Соборі присвятять Світовому конгресу українців, адже, як додав глава УГКЦ, одним із завдань заходу буде знайомство між собою представників діаспори.

У свою чергу очільник області запевнив гостей у підтримці заходу. Зокрема, сторони обговорили питання промоції, логістики, участі у заході представників дипломатичних відомств, презентацію в межах заходу регіонального розвитку та інші.

Читати також:  Начальник поліції Львівщини Віконський відмовився йти у відставку

Зазначимо, що VII сесія Патріаршого Собору відбудеться 26–29 серпня 2020 року. Гасло Собору – «Церква є завжди і всюди з тобою».

Собор проведуть у стінах Львівської духовної семінарії Святого Духа. Загалом очікують приблизно три сотні делегатів із усього світу. Перед Собором кожна єпархія проведе свій Єпархіальний собор.

Патріарший Собор проводять кожні п’ять років.

416 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up