Львівські медики вимагають звільнення з посади Ірини Микичак

Львівські медики вимагають звільнення з посади Ірини Микичак

Медики звинувачують начальницю департаменту охорони здоров’я Львівської обласної адміністрації Ірину Микичак у порушенні законодавства, Конституції та етики державного службовця. Вони просять керівництво області провести службове розслідування й звільнити її із займаної посади.

З таким проханням сьогодні представники медичних закладів звернулися до голови ЛОДА Маркіяна Мальського.

За словами голови комісії з питань охорони здоров’я Громадської ради при Львівській держадміністрації Зоряни Іванків, мережа медичної служби в області руйнується.

– З 2017 і до сьогодні в області закриті диспансери дерматологічної служби в Дрогобичі та стаціонар в Немирові, вісім районних фтизіатричних відділень. Приміщення фтизіатричної служби на Лемківській та на Устіяновича У Львові вже продані. Обласна лікарня позалегеневого туберкульозу – зліківідована, з 211 працівників 174 – звільнено. Також зараз маємо ситуацію з чотирма медичними закладами – ОХМАТДИТ, обласною психіатричної лікарнею «Заклад»,  дитячим та дорослим психологічними диспансерами, – які хочуть ліквідувати, – перелічила вона.

Читати також:  Порошенко вимагає звільнити голову Полтавської ОДА через корупцію

Зоряна Іванків порівняла Львівщину з Полтавською областю, де створено три госпітальні округи та не ліквідовано жодного медичного закладу.

– А у нас що буде – один львівський районний госпітальний округ на шість районів, які планують сформувати? Медики не знають, що буде завтра. Їх звільнять чи ні? Скільки лікарень залишиться? Як буде функціонувати медицина в майбутньому? – ставить питання, на які медики хочуть почути відповіді, Зоряна Іванків.

Ірину Ємків звільнили з посади завідувачки відділенням Львівського обласного шкірно-венерологічного диспансеру через реорганізацію. Працівникам, які залишилися, пообіцяли покращення від цієї організації.

– Але якщо ви приїдете в приміщення диспансеру, то побачите, в якому жалюгідному стані ці приміщення. Лікарі змушені ремонтувати приміщення за свій кошт. Пацієнтам пропонують платні послуги, хоча мали б безкоштовно обстежувати, консультувати та лікувати. Медики або звільняються, або бояться говорити, – зауважила вона.

Читати також:  Мальського звільнили згідно з поданою ним заявою, - указ Президента

Представник Львівської обласної психіатричної лікарні «Заклад» Тетяна Микитка також висловила свою недовіру Ірині Микичак.

– У Львівській області є всього дві психіатричні лікарні. А нас хочуть об’єднати в одну. У нас лікарня на 450 ліжок. У нас завжди є 450 пацієнтів. Ми працюємо з хлопцями, які приходять з війни. Хтось з вас спілкувався з ними? А ми з ними спілкуємося, ми їм допомагаємо, – зазначила Тетяна Микитка.

Раніше ми повідомляли про те, що працівники Львівської обласної дитячої клінічної лікарні ОХМАТДИТ протестують проти ліквідації їхньої лікарні.

Натомість голова Львівської облради Олександр Ганущин вважає, що сьогодні у Львові між лікарнями розпочалася боротьба за пацієнтів.

На фото: начальниця департаменту охорони здоров’я Львівської обласної адміністрації Ірина Микичак.

988 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up