Гурт Lvivdanceclub презентував новий кліп

Музичний гурт Lvivdanceclub цими днями презентував свій новий кліп на пісню “Холодні ночі листопаду”.

Відеоробота обіцяє стати «свіжим символом листопаду», зазначається у пресрелізі авторів кліпу. Над ним  працював відомий український режисер Влад Разіховський.

«Холодні ночі листопаду» – це пісня про справжнє кохання. Любов, що не залежить від нашої волі та часом і немов стрімкий водоспад вагою води падає на тебе. Немов захід сонця це почуття надихає, навіть коли надворі осінь та листопад. У натхненні листопадових вечорів наша пісня отримала життя у новому кліпі»

Читати також:  "Гаражна інтелігенція": у Львові представлять нове творче об'єднання

Нагадаємо, що Lvivdanceclub — музичний гурт, заснований у грудні 2014 року Павлом Мухою та Андріаном Поповичем.

Вперше гурт зібрався 16 листопада 2014 року. Датою його заснування вважається 20 грудня 2014 року. Перша публічна поява гурту відбулася в січні 2015-го під час святкувань Різдва, на сцені біля Оперного театру.

Lvivdanceclub — фіналісти українського відбору на фестиваль SZIGET, учасники найбільших українських фестивалів Zaxidfest та Atlas Weekend, фіналісти «Хіт-конвеєра» 2018 та 2019 року від телеканалу М2.

Читати також:  "Гаражна інтелігенція": у Львові представлять нове творче об'єднання

У творчому доробку гурту є EP-альбом “Гаражна Романтіка” (2015), Live-альбом “Live in Lviv” (2016), і два студійні альбоми “Качелі” (2017) та “Лагідний”(2019). Загалом творчість гурту складає більше 60 пісень.

Музика Lvivdanceclub звучить на всіх радіостанціях країни, а кліпи відтворюються на популярних каналах Західної України.

883 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up