Громадкість Львова проти підвищення тарифів на проїзд у маршрутках

Поки місто не буде точно знати, скільки пасажирів користуються львівськими  маршрутками, доти й мови не може бути про підвищення тарифу на проїзд у громадському транспорті.

Така  думка львів’ян прозвучала під час громадських слухань на тему «Перегляд тарифу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування на регулярних автобусних маршрутах м. Львова»

Представник ГО «За якісний транспорт» Святослав Товстига зазначив,  що у Львові громадським транспортом користується дуже багато пільговиків. Так, зі ста пасажирів, які сідають в маршрутки, 46 мають право безкоштовного проїзду.

– Поки місто не порахує, скільки у нас пільговиків і не почне компенсувати перевізникам за їхній проїзд, жодні підвищення не матимуть змісту. Можуть за рахунок тих, хто платить, підвищувати тариф хоч до десяти гривень. Але на якість перевезень це не вплине, – зауважив він.

Читати також:  Маніпуляція. За підвищення тарифів проголосували працівники «Львівелектротрансу»

З ним погоджуються і водії, які працюють на маршрутках. За їхніми словами,  з десяти пасажирів сплачують тільки двоє.  А якщо платитимуть всі, то проїзд може бути і п’ять гривень.

Водночас, перевізники переконують, що зазнають збитків. За їхніми розрахунками,  якщо пасажир платитиме за одну поїздку 10 гривень 50  копійок, то рентабельність дорівнюватиме нулю. Водночас, вони погоджуються на підняття тарифу на одну гривню – з семи до восьми гривень за поїздку. 

Читати також:  Міськвиконком Львова відклав рішення про підвищення тарифів у електротранспорті на наступний рік

За ці гроші перевізники обіцяють підвищити якість надання послуг, покращити технічний стан маршруток та оновити парк автобусів.  

Хоча подібні обіцянки вони давали і на початку року, коли підвищували тарифи на перевезення з п’яти до семи гривень.

Наразі громадкість виступила проти підняття тарифів. Але її голос – дорадчий. Рішення ухвалюватиме міськвиконком.

348 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up