Бюджетникам на Львівщині заборгували 200 млн грн зарплати – посадовець ОДА

Найбільше грошей до скарбниці Львівської області цього року надійшло від  податків на доходи від фізичних осіб і від продажу землі та майна.

Про це повідомив директор департаменту фінансів Львівської облдержадміністрації Олег Демків.

За його словами, зараз Львівщина перебуває на третьому місці серед сумлінних платників податку на доходи від фізичних осіб (ПДФО). А ось щодо продажу землі та майна – на тринадцятому. На думку Олега Демківа, цей показник варто покращувати, тобто інтенсивніше продавати землю.

Також директор департаменту фінансів Львівської облдержадміністрації зазначив, що найкраще поповнюють бюджет області Гніздичівська, Лопатинська, Розвадівська та Славська об’єднані територіальні громади. А також – Дрогобицький та Яворівський райони. Натомість Мостиський район виконав річний план лише на 59,4 відсотки.

Читати також:  Шахтарям Львівщини боргують тримісячну зарплату

– Один із головних чинників розбалансування бюджету – створення у невиправданому форматі обєднаних територіальних громад. Перш за все це стосується Мостиського району, – зауважив він.

Водночас, за словами Олега Демківа, на сьогодні в області є 200 млн гривень боргу по зарплаті. Звісно, це стосується працівників бюджетної сфери. На думку чиновника вихід з цієї ситуації – скорочення бюджетних працівників.

Читати також:  Підприємства Львівщини збагатили бюджет на 207 млн грн тільки за однією статтею

– Без оптимізації мережі та скорочення чисельності ми приречені на стабільний дефіцит з заробітної плати, – переконаний він.

Крім того він попередив, що на рахунках обладміністрації лежать 350 млн гривень бюджетних коштів. Їх держава виділила на ремонти доріг, садочків, шкіл, спортивних об’єктів та іншого. Але якщо ці кошти не використають, то їх доведеться повернути до державного бюджету.

442 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up