Софія Ротару

Софія Ротару не допомагала українській армії – представник співачки

Поїздка співачки Софії Ротару до Росії спричинила неоднозначну реакцію у середовищі політиків та місцевих артистів.

Так, зокрема, деякі із них виступили проти артистки через її патріотичну позицію щодо України, інші, навпаки, підтримали її, повідомляє сайт Оглядач.

Про те, що Софія Ротару зібралася їхати до Москви, стало відомо близько тижня тому. Українська співачка вирішила знятися в музичній премії “Пісня року” 7 грудня і виступити на фестивалі “Легенди ретро FM”.

Також стало відомо, що Софія Ротару отримала пропозиції виступати на новорічних корпоративах в Москві. За даними ЗМІ, гонорар Ротару за один концерт може сягати 60 тисяч доларів.

Причому минулого року артистка відмовилася їхати до Росії на “Пісню року” – тоді вона вперше не відвідала премію, на якій була присутня 43 рази.

Тоді представники Софії Ротару повідомили, що це пов’язано з воєнним станом і станом здоров’я Ротару.

У 2014 році син Софії Ротару Руслан Євдокименко виклав фото з сім’єю, де артиска тримала український прапор, підписавши його “Слава Україні!”. Після цього концерти Ротару були скасовані відразу в трьох містах Росії – Хабаровську, Томську, Кемерові.

Також Софія Ротару називала окупований Крим українським. “Мій будинок – це Ялта, Крим, територія, яка сьогодні вважається частиною Росії. Як на мене, це зовсім не так. Крим це, безумовно, Україна. Я будучи українкою, незважаючи ні на що, не збираюся міняти своє громадянство, я маю намір відстоювати свою позицію. Я ніколи не відчувала себе росіянкою”, – говорила народна артистка України в 2014 році.

Крім того, деякі ветерани АТО говорили, що співачка допомагає армії України.

Сама Софія Ротару відкрито казала, що не відмовилася б від паспорта Росії, якби Путін дав їй його, як Жерару Депардьє. Також, за її словами, їй “боляче дивитися на конфлікти, що відбуваються між нашими країнами”.

Хто розкритикував Софію Ротару в Росії

Глава соціального комітету Ради Федерації Росії Валерій Рязанський звинуватив українську співачку в бажанні заробити завдяки концертам у Росії. “Звичайно, кажуть, що культура і мистецтво поза політикою, але в житті не так. Той же відомий в Росії грузинський артист Вахтанг Кікабідзе виступав з критикою Росії”, – заявив Рязанський.

За словами Рязанського, заявив, що найкращою відповіддю на виступи таких артистів стали б порожні місця в концертному залі.

А інший сенатор – Олексій Пушков – заявив, що Ротару ніхто не цькує, але їй “не дуже раді”. “У нас втомилися від гастролерів, які приїжджають робити гроші в Росії, а у себе вдома або клянуть її, як Катамадзе, або вигадують казки, ніби їм заборонено їздити в Крим, як Вайкуле. Ось і Ротару не дуже раді”, – заявив Пушков в Твіттері.

Проти Софії Ротару виступила і багаторічна ведуча “Пісні року” Ангеліна Вовк. “Я дивуюся завжди ось такій позиції людини, вона викликає подив… Якщо ти дійсно поза політикою, тоді не підтримуй армію, яка воює з нашою країною”, – заявила Вовк. Заслужена артистка СРСР пообіцяла, що не піде на концерт Софії Ротару.

На захист Ротару висловилися багато російських артистів і навіть представники влади.

Так, депутат Держдуми Наталія Поклонська заявила, що критика співачки за її плани виступити в Росії недоречна. Екс-прокурор Криму вважає гастролі українських артистів в Росії чудовим кроком для нормалізації відносин між країнами.

Російський співак Лев Лещенко назвав Софію Ротару “людиною миру” і великою співачкою. Лещенко також додав, що ніхто не може заборонити їй співати там, де вона хоче.

Продюсер Йосип Пригожин також заступився за Софію Ротару. Він закликав “дати їй можливість спокійно доживати свої роки і залишатися в професії”.

Концертний директор Софії Ротару Сергій Лавров назвав висунуті в РФ пролти співачки звинувачення “замовленням”.

“Ми думаємо, що, скоріше за все, це було якесь замовлення. Софія Михайлівна один раз не приїхала на “Пісню року”, і то тільки тому, що в Україні було оголошено військовий стан – і чоловікам був заборонений виїзд з країни (насправді такої заборони не було, – ред.). Ротару ж їздить не одна, у неї ціла команда, в якій є і чоловіки”, – пояснив він.

Представник артистки також запевняє, що слова про те, Софія Ротару їде в Росію через гроші, не відповідають дійсності. “У цьому році Софія Михайлівна виступить тільки на “Пісні року”, а це, між іншим, безкоштовний захід. Ротару вже багато років відмовляється від комерційних виступів і проводить їх дуже рідко”, – сказав Лавров.

Він також спростував слова Ангеліни Вовк, що Ротару підтримувала армію України.

“Це просто завідомо неправдиві відомості, за які можна подати до суду”, – заявив директор, зазначивши при цьому, що до суду артистка не піде.

555 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up