Юрій Гончаров

СБУ на Львівщині очолив ворог Євромайдану та кришувальник контрабанди – журналіст

Президент України Володимир Зеленський призначив на посаду начальника Управління СБУ у Львівській області генерал-майора Юрія Гончарова, який шість років тому вже служив у Львівській області і брав участь у боротьбі з Євромайданом.

Про це у себе в Facebook написав журналіст Юрій Бутусов.

За його словами, шість років тому на цю посаду Гончаров був призначений Віктором Януковичем. При цьому Бутусов звернув увагу, що на пов’язану з контрабандою посаду призначали далеко не безкоштовно.

“Зняли з посади Гончарова за його роботу на Януковича відразу після революції при Турчинові. Але досвідчені кадри Януковича в СБУ дуже цінував президент Петро Порошенко. Він призначав на важливі посади учасників операції по штурму Майдану. У листопаді 2014-го Гончаров був призначений на посаду голови Сумського управління СБУ. Теж прикордонна область, теж контрабанда через кордон, тільки вже в РФ”, – пише Бутусов.

Журналіст зазначив, що у листопаді 2017 року Гончарова призначають на ще одну посаду, пов’язану з контрабандою – посаду голови СБУ в Чернігівській області. Примітно, що через тиждень після призначення Гончаров придбав новий автомобіль Mercedes GLK.

Бутусов також нагадав, що раніше в команді президента Зеленського заявляли, що для боротьби з контрабандою країні потрібні “нові обличчя”, ніяк не пов’язані з минулими корумпованими кадрами.

“Мабуть, президенту здалося, що саме Юрій Гончаров саме з цих, з “нових”. І його повернули на один з найбільш корумпованих напрямків, де Гончаров вже самовіддано боровся за Януковича. Все знайоме. Межа і бусики з товаром через неї, Львівська табачка, Садовий, якого також як і при Януковичі і при Порошенку треба б за щось посадити, націоналісти, знову ж таки, треба щоб за ними всіма доглядали”, – резюмував Бутусов.

3252 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up