Прем’єр Гончарук не дав кошти на розвиток Карпат, – голова облради

Втілення проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку» гальмує прем’єрміністр України Олексій Гончарук.

Про це під час свого звіту заявив голова Львівської обласної Ради Олександр Ганущин.

– Я мав зустрічі з Мінрегіонбуді на тему карпатської програми. Там немає людей, які не орієнтуються у нашій концепції. З деким мав навіть декілька розмов. І у мене відчуття, що немає розуміння саме на рівні прем’єра, – каже він.

Читати також:  «Карпати» пропонують Прем'єр-Лізі не грати чемпіонат взимку

За його словами, зараз є аж два президентські укази про підтримку цього проєкту. Але нема коштів.

– Несподівано для нас президент Зеленський підписав аж два укази про розвиток українських Карпат. Вони передбачали створення окремого фінансування у цьому році. На жаль, укази є, програма є, а фінансування – немає, – зазначає Олександр Ганущин.

Читати також:  Южаніна про звіт уряду: Держава під загрозою

Нагадаємо, що проєкт «Карпатська мережа регіонального розвитку» охоплює чотири області Карпатського регіону – Львівську, Чернівецьку, Закарпатську та Івано-Франківську. Його загальна вартість складає майже 50 млн гривень. І тільки цього року з державного бюджету повинні були виділити понад 44 млн гривень. 10 млн гривень з проєкту повинні піти на фінансування понад сорока місцевих ініціатив.

357 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up