Вармінсько-Мазурський університет

Польська студентка обізвала українку ку***ю і твариною. Її покарано

У Польщі студентку Вармінсько-Мазурського університету відсторонили від навчання через образи, які вона промовила у своєму відео на адресу незнайомої українки.

Про це пише польське видання Wprost.

Студентка медичного спрямування університету в Ольштині обізвала нецензурними і принизливими словами українку, яка їхала з нею в поїзді. Відповідне відео дівчина опублікувала в Мережі минулого тижня. Полька обурювалася через те, що українка нібито зайняла її місце в поїзді.

«Учора українська к*рва, так звана *бана прибиральниця, зайняла моє місце в поїзді, і взагалі, за**ла весь, крва, відсік, щоб ніхто не міг сісти. Вона купила тільки одне місце, а я заплатила за два, щоб було місце для ніг, тому що я можу собі це дозволити […] Досить того, що вона була товста, то ще у неї була велика сумка, і вона нічого не розуміла», – сказала дівчина.

Читати також:  МЗС Польщі висловило занепокоєння «антипольським інцидентом» в Україні

Також вона заявила, що ненавидить «українських стерв» і обізвала жінку «дурною прибиральницею».

«Я повинна була б піти до кондуктора, але я добра до тварин. Тільки не таких, тому наступного разу не буду», – додала полька.

Заява Вармінсько-Мазурського університету в Ольштині:
«Посилаючись на заяву одного з наших студентів, опубліковане в Інтернеті, в якому обурливо згадуються люди української національності, ми хотіли б повідомити вам, що влада Вармінсько-Мазурського університету в Ольштині негайно вжила дії, передбачені законом, проти автора цієї заяви, призупинивши її права студента. Повідомлення було також направлено в прокуратуру про можливість скоєння злочину, і в університеті було порушено дисциплінарне провадження», – йдеться в листі університету.

Читати також:  У Львові нова генконсул Республіки Польща

«В університеті нема і ніколи не буде місця проявам расистського, ксенофобського чи презирливої поведінки щодо людей іншої статі, раси, етнічної приналежності, національності, релігії, релігії, переконань, інвалідності, віку, сексуальної орієнтації або знедолених» – зазначили автори заяви.

1373 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up