Опозиція з великим відривом перемогла на місцевих виборах у Гонконгу

Опозиція з великим відривом перемогла на місцевих виборах у Гонконгу

24 листопада в Гонконгу пройшли вибори депутатів окружних рад, на яких з великим відривом перемогли кандидати від опозиції.

Вони зайняли більшість місць в 17 із 18 окружних рад, пише South China Morning Post.

За попередніми результатами, представники демократичних сил (серед них є в тому числі лідери протестів в Гонконгу) зайняли 388 з 452 місць (86%) в окружних радах.

Читати також:  «Вибори «П» - про найбільших популістів та брудні політтехнології у рубриці «Білі комірці»

За інформацією South China Morning Post, явка на виборах перевищила 71%. На попередніх виборах у 2015 році вона становила 47%. Тоді 75% місць в окружних радах контролювали представники пропекінського блоку.

Хоча окружні ради займаються місцевими проблемами і не мають прямого впливу на програму глави виконавчої влади, ці вибори розглядалися як барометр підтримки або антиурядового руху, або глави адміністрації Гонконгу Керрі Лама.

Читати також:  У Львові 94-річна старенька з’їла бюлетні. Документи будуть визнані не дійсними

У Гонконгу з літа 2019 року тривають масові протести і заворушення. Спочатку учасники демонстрацій виступали проти законопроекту про екстрадицію в Китай (його офіційно відкликали в жовтніред.), але потім перейшли до більш широких вимог демократичних реформ.

466 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up