Олександр Ганущин

Лікарні Львова б’ються за пацієнтів – голова облради

Коли депутати деяких фракцій виносять на сесію Львівської обласної ради питання про звільнення начальника департаменту охорони здорова ЛОДА Ірини Микичак, то це означає, що йде боротьба за пацієнтів.

Про це під час свого звіту повідомив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

– У процесі медичної реформи буде тривати конкуренція за пацієнта. І від того, яка контрено лікарня надасть послуги, буде залежати, куди прийдуть гроші. Це – нормальний процес. Але варто враховувати, що у Львові є обласні лікарні третього рівня та міські лікарні другого рівня, які надають ті самі послуги, то з’являється неминуча конкуренція. І саме вона породжує різні випади. Нічого такого, що зробила пані Микичак, аби спричинити ці випади, я не бачу, – зазначив він.

Читати також:  Львівські медики вимагають звільнення з посади Ірини Микичак

Нагадаємо, що під час останнього засідання сесії Львівської обласної ради депутати, які представляють фракції політичних партій “Громадянська позиція”, “Самопоміч” та “Свобода” звернулися до голови ЛОДА Маркіяна Мальського з проханням звільнити з посади Ірину Микичак. Депутати звинувачують чиновницю у необдуманій реорганізації медичних закладів на Львівщині.

623 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up