Зеленський, меморіал

До приїзду Зеленського з меморіалу прибрали усі лампадки і квіти – політик

Голова Київської міської організації «Батьківщини молодої» Олексій Захарченко звернувся до президента України через інцидент, що трапився під час вшанування пам’яті жертв голоду у Києві, біля меморіалу.

З невідомих для активістів причин, до приїзду Володимира Зеленського з підніжжя меморіалу прибрали усі квіти та запалені лампадки.

“Шановний Володимир Зеленський, поясніть будь ласка, – запитує Олексій Захарченко, – навіщо Ви прибрали всі лампадки та квіти, які сьогодні українці поклали до меморіалу пам’яті жертв Голодомору?”

Читати також:  Командир "Азова" не віддав честь Зеленському, бо той - не військовий

За його словами, сьогодні зранку політик разом з однодумцями поклав до меморіалу понад 50 лампадок, корзини та букети квітів. Після них це ж зробили військові, школярі, просто окремі перехожі.

Меморіал жертвам Голодомору, Зеленський

“Натомість під час Вашого з дружиною покладання лампадок до пам’ятника Голодомору, всі лампадки та квіти були зачищені! Як ви це можете пояснити?

Це що означає? Що у нас тепер Президент має ПРИВІЛЕЙОВАНЕ право вшановувати жертв Голодомору? Чи на думку і увагу до цієї події простих українців тепер просто плювати? Чи може вже й свічки у вікнах українці не мали права запалювати, поки Ваша величність це не зробить?

Читати також:  Волонтери і ветерани АТО мають вищий рейтинг довіри, ніж Зеленський

Закликаю Вас вибачитись за неприпустимі та огидні дії вашої команди та протоколу! В демократичних європейських країнах, за подібні “дії” Вас би вже попросили піти”, – написав Олексій Захарченко.

850 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up