Олександр Невзоров

Унітази з українських кораблів виставлять в Оружейній палаті Кремля – Невзоров

Російський публіцист, автор програми «600 секунд» Олександр Невзоров відреагував на те, що російські спецслужби розграбували повернуті Україні кораблі, зокрема, зняли унітази і забрали особисті речі моряків.

Відповідне відео Невзоров опублікував у Facebook.

«Тепер зрозуміло, навіщо в Керченській протоці були атаковані й захоплені три українські посудинки, які тихо трюхали у своїх справах. Ми пам’ятаємо, що тоді, в останній бій були підняті всі сили Чорноморського флоту. Посудинки були пом’яті та захоплені. Днями урочисто повернуті. АЛЕ! Без унітазів і комплекту б/у трусів боцмана.(8 штук). Україна підофігіла і попросила повернути унітази. А за можливістю, і труси теж. Росія відповіла гордою відмовою», – іронічно заявив Невзоров.

Читати також:  Меркель не проводитиме маневри біля окупованого Криму

Він пожартував, що такі «гідні трофеї» необхідно виставити в Кремлі й показати на параді.

«Найближчим часом унітази, ймовірно, з’являться в Оружейній палаті Кремля. У мерехтливому світлі музейних вогнів, обвиті переможними стрічками і прикрашені лавром. І це правильно. Великий трофей «великої війни» і повинен бути представлений стримано, але гідно. Поклавши руки на цей символ перемоги, приноситимуть присягу юні армійці. Доля трусів поки невідома. Можливо, на найближчому великому параді весь комплект буде кинуто до підніжжя мовзолею», – сказав публіцист.

Читати також:  Росія ще не передала захоплені українські кораблі - журналіст

Нагадаємо, що під час огляду повернених Україні бронекатерів і буксира виявилося, що вони повністю розграбовані. Зокрема, зникло технічне обладнання, надувні човни з двигунами, плити і навіть унітази.

У свою чергу моряк Андрій Эйдер, який перебував на одному з кораблів під час атаки в Керченській протоці, повідомив, що зникла також його спідня білизна.

588 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up