вбивства під час Майдану

Адвокат родин Небесної сотні оголосила про безстрокове голодування

Адвокат сімей героїв Небесної сотні Євгенія Закревська оголосила голодування на знак протесту проти припинення розслідування убивств на Майдані.

Про це вона заявила в ефірі програми «Право на владу».

«З сьогоднішнього дня я не буду їсти, поки не приймуть цю поправку, не створять і не переведуть туди цих слідчих. Я вам це обіцяю», – сказала вона.

Читати також:  Українське ФБР. Експерт назвав два сценарії початку роботи Державного бюро розслідувань

Закревська стверджує, що глава ДБР Роман Труба створив фейкове управління для розслідувань злочинів на Майдані. Мета – віддати їх забуттю. Адвокат вимагає змін законодавства, які розблокують розслідування.

Слідство у справах Майдану насправді не відбувається.

Адвокат родин героїв Небесної сотні: Слідство у справах Майдану насправді не відбувається. Правозахисниця Євгенія Закревська, яка веде справи постраждалих від насильства влади активістів Майдану, посперечалась з заступником генерального прокурора Віктором Чумаком. За її словами, існує розумний сумнів у тому, чи можна передавати справи Майдану до ДБР.

Опубліковано ПРАВО НА ВЛАДУ Четвер, 21 листопада 2019 р.

Раніше повідомлялося, що Державне бюро розслідувань створило підрозділ з розслідування злочинів, скоєних під час масових протестів у 2013-2014 роках.

Читати також:  Зеленський: Я не знаю, що там за скандал із ДБР
518 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up