Новий Розділ тепло

У Новому Роздолі увімкнули тепло

У Новому Роздолі ліквідовано всі витоки на магістральному трубопроводі. І вже почали подавати теплоносій до будинків.

Про це повідомляє Урядовий портал.

“У Новому Роздолі ліквідовано всі витоки на магістральному трубопроводі. І вже почали подавати теплоносій до будинків”, – йдеться у повідомленні.

За даними Львівської ОДА, у Новояворівську теплоносій з температурою +45С почав надходити в тепломережу 2-го мікрорайону і зараз відбувається заповнення мереж дошкільних і шкільних закладів та внутрішньобудинкових систем житлових будинків, інших споживачів.

Читати також:  Новий Розділ знову залишився без тепла та гарячої води

Як повідомлялося, у містах Новояворівськ і Новий Розділ на Львівщині було зірвано опалювальний сезон. Там ТЕЦ, які належать братам Дубневичам, арештували через крадіжку значних обсягів газу.

Раніше агентство АРМА передало теплоцентралі в управління приватній фірмі “Гарант Енергія М”. Фірма торік також допустила зрив опалювального сезону в багатотисячних містах, проте цього року вдруге виграла конкурс, і знову не впоралася із запуском опалювальних систем.

Читати також:  У Новояворівську та Новому Роздолі досі нема тепла

ЛОДА оголосила ситуацію надзвичайною і звернулась по допомогу до уряду. На ТЕЦ побував Прем`єр-міністр України Олексій Гончарук. Також було визначено нового управителя — дочірнє підприємство “Нафтогазу України” -“Нафтогазтепло”.

277 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up