Повернуті Росією кораблі

Росіяни вкрали з корабля навіть спідню білизну – моряк

Український моряк Андрій Ейдер, який був звільнений з російського полону, розповів про крадіжку навіть своєї спідньої білизни, яку він залишив на одному із захоплених окупантами кораблів.

Про це він пише у Twitter.

«Після усього пережитого, мабуть, я не маю нічому дивуватися, але…Навіть плафони із лампами вкрали… Ото я маю питання, гаразд плиту для їжі (вона інверторна, коштовна), але навіщо плафони красти? Хоча то таке, в мене залишилася усього одна пара спідньої білизни, було там пар 20. Ото нащо вам б/у трухани?! Ось що не зрозумію, ніколи», – написав Эйдер.

Нагадаємо, що Росія повернула Україні бронекатери «Нікополь», «Бердянськ» і буксир «Яни Капу», які були захоплені співробітниками ФСБ РФ біля Керченської протоки 25 листопада 2018 року.

Читати також:  Украли навіть унітази. Повернені РФ українські кораблі більше не придатні для використання

Після огляду повернутих кораблів виявилося, що росіяни вкрали майже все майно, зокрема навіть вогнегасники, ліхтарі освітлення та унітази.

За словами командувача ВМС України Ігоря Воронченка, росіяни фактично «угробили» українські кораблі, які довелося тягнути на буксирі в порт.

514 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up