Прокуратура підозрює Андрія Садового у корупції

Представники Спеціалізованої антикорупційної прокуратури вручили сьогодні підозру міському голові Львова Андрієві Садовому у справі що стосується побудови індустріального парку в Рясне.

Про це повідомив сам підозрюваний Андрій Садовий.

«Щойно прокурори Холодницького вручили мені повідомлення про підозру. Буквально після 10 години я мав розмову з прокурорами Холодницького. Після довгої розмови мені вручили підозру», – сказав він.

Читати також:  Аптеки та продуктові магазини Львова працюватимуть цілодобово

«Привіт» від Холодницького. Щойно прокурори САП вручили підозру. Розпочинаємо захист.

Опубліковано Андрій Садовий Четвер, 21 листопада 2019 р.

Він також нагадав, що у 2015 році місто Львів на відкритому інвестиційному конкурсі залучило інвестора — компанію CTP. Компанія заплатила Львову за землю 54 млн грн.

Натомість слідчі прокуратури вважають, що місто продешевило і така ділянка землі коштує щонайменше 140 мільйонів гривень. Отож, посадовці Львівської міської ради завдали державі збитків в особливо великих розмірах.

Читати також:  Суд скасував грошову заставу для Садового

Натомість міський голова Львова не погоджується з такою грошовою оцінкою землі та діями прокуратури. І вважає, що за ці роки компанія. Яка придбала землю, змогла б побудувати індустріальний парк і створити три тисячі робочих місць. Натомість ділянка досі стоїть пусткою.

289 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up