Христя Фріланд

Христя Фріланд стала заступником прем’єра Канади

У середу, 20 листопада, прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо представив новий склад Кабінету міністрів

Як повідомляє прес-служба уряду, заступником прем’єра стала колишня міністр закордонних справ Христя Фріланд, яка має українське походження.

На новій посаді Фріланд, як і раніше, контролюватиме відносини між Канадою і США, а також нову торговельну угоду зі Сполученими Штатами і Мексикою, яку ще належить ратифікувати.

Фріланд також буде поєднувати обов’язки міністра міжурядових справ – її завданням буде контролювати відносини з провінціями на тлі все більшого зростання невдоволення урядом у західній Канаді.

Читати також:  В українській діаспорі в Канаді назвали свої основні пріоритети діяльності

“Ми з Христею дуже тісно працювали з деякими найбільшими питаннями, що стоять перед Канадою, Канадою і світом, але особливо Канадою та Сполученими Штатами”, – сказав Трюдо.

“Наша здатність добре співпрацювати щодо питань, які, відверто кажучи, стосуються національної єдності, енергетики і довкілля, відносин з усіма провінціями і регіонами країни, є надзвичайно важливою у той час, коли ми бачимо деякі дуже різні перспективи в країні, яку потрібно об’єднати”, – сказав він.

Читати також:  "У світі, напевно, немає щирішого друга України, ніж Канада", - Порошенко

Фріланд була міністром закордонних справ з 2017 до 2019 рр. Вперше її було обрано членом парламенту у 2013 році. 

На сайті уряду відзначили, що політик володіє українською, російською, італійською, французькою та англійською мовами.

Новим міністром закордонних справ Канади стане член парламенту Франсуа-Філіп Шампань.

355 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up