Яременка звільнять з посади голови комітету в Раді - депутат

Яременка звільнять з посади голови комітету в Раді – депутат

Роман Яременко, який зараз очолює у Верховній Раді комітет з питань міжнародної політики та міжпарламентського свіпробітництва, все-таки буде звільнений з даної посади.

Про це ЛІА Syla.News повідомив депутат від «Слуги народу» Василь Мокан.

Він зазначив, що вважає Яременка фахівцем у міжнародній політиці, попри те що він зробив. Але потрібно розділяти особисту відповідальність і публічну

“Він не має права займатися такими речами у залі Верховної Ради, але як спеціаліст, він все ще б міг принести конструктивні ідеї і пропозиції у міжнародному напрямку”, – заявив депутат.

Читати також:  «Вибори «П» - чи пішли б депутати на війну, заборона голосування, звільнення полонених моряків у рубриці «Білі комірці»

Водночас, за словами Василя Мокана, Богдана Яременка не виключатимуть з фракції, тому що це буде втратою для самої партії. Але комітет міжнародної політики він все-таки покине.

“З точки зору його головування у комітеті (залишити Яременка – редакція) буде неправильно. Відповідно, прийнято рішення аби Яременко написав заяву. В нас буде новий голова комітету закордонних справ. Зараз відбувається внутрішньо-фракційна дискусія хто його повинен замінити. Ми маємо три кандидатури”, – запевнив депутат.

Читати також:  "Слуга народу" не відмовляється від ідеї створити коаліцію з іншими партіями

Парламентарій додав, що нового голову виберуть на фракційному праймеріз.

Нагадаємо, що народний депутат від партії “Слуга народу” Богдан Яременко, відповідальний за формування міжнародної політики, в жовтні під час роботи в сесійній залі Ради листувався в мережі із повією.

441 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up