катер Бердянськ

Украли навіть унітази. Повернені РФ українські кораблі більше не придатні для використання

Росія передала бронекатери “Нікополь”, “Бердянськ” і буксир “Яни Капу” Україні повністю розграбованими і пошкодженими до такої міри, що їх неможливо буде відновити.

Про це повідомляє джерело InfoResist в Міноборони України.

Зброю та набої вилучено. Також вкрадені американські радіостанції Harris і Motorola, станції космічного зв’язку, засоби РЛС, надувні човни з двигунами.

Росіяни вкрали навіть унітази, вогнегасники, ліхтарі освітлення, аварійні буї, акумулятори, камбузні плити.

Читати також:  Унітази з українських кораблів виставлять в Оружейній палаті Кремля - Невзоров

Окрім того, на бронекатерах зникли прожектори, кріплення для димових шашок, вентиляційні витяжки, водонагрівач.

На бронекатерах є низка серйозних ушкоджень. Під час огляду виявлено, що МБАК “Бердянськ” отримав серйозніші пошкодження, ніж очікувалося.

Так, унаслідок обстрілу пробита ходова рубка (раніше публікувалися фото), пробоїни отримали гальюн і машинне відділення. Осколками пошкоджений головний двигун. Головний розподільний щит розібраний і система розпізнавання розграбована.

Читати також:  Росіяни вкрали з корабля навіть спідню білизну - моряк

Буксир “Яни Капу” також був розграбований. Росіяни розбили устаткування. Викрадені кабелі, розетки та плафони, радіостанції. Повністю розібрали паливну систему, а частина щогли і зовсім зникла.

За попередніми даними, бронекатери відновленню не підлягають, бо росіяни пошкодили несучі конструкції каркаса. Більш детальне дослідження пошкоджень і зниклого майна буде проведене пізніше.

531 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up